Assassin's Creed: Rogue Dying Light i Hellraid. Trailers (9.8) - barth89 - 7 sierpnia 2014

Assassin's Creed: Rogue, Dying Light i Hellraid. Trailers (9.8)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Assassin's Creed: Rogue

W końcu. Po wielu miesiącach spekulacji wiemy już na pewno, że przeznaczony na konsole starej generacji Assassin's Creed: Comet to tak naprawdę Rogue i że ukaże się niemal na równi z głównym Unity. Pierwszy, zapowiadający grę zwiastun to przedstawienie głównego bohatera, który jedną nogą tkwi w asasyńskiej przeszłości, a drugą stąpa po gruncie templariuszy. Zapowiada się ciekawie, oby nie była to wybrakowana część serii.

2. Dying Light

Najnowszy zwiastun produkcji wrocławskiego Techlandu przygotowuje nas do tego, co studio zaprezentuje podczas tegorocznego gamescomu, a będzie to czteroosobowy co-op. Jest efektownie, jest ostra nuta, leje się krew. Raj dla miłośników zombiaków? Tak myślę.

3. Hellraid

Kolejna gra Techlandu znalazła miejsce na dzisiejszym podium. Jest to długaśny zapis rozgrywki z targów E3 2014, opatrzony komentarzem (i rozgrywką) twórców - Marcina Kruczewicza i Michała Dudziaka.

Warto obejrzeć również...

Shadow Warrior

Efektowny zwiastun gry wyładowanej staroszkolną rozgrywką.

Armored Warfare

Deweloperzy opowiadają o realizmie w grze.

Sacred 3

Trailer z okazji premiery.

Mortal Kombat X

Raiden w akcji.

Evolve

Kraken, po raz kolejny, w natarciu.

FIFA 15

Co nieco dla fanów Barclays Premier League.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
7 sierpnia 2014 - 22:24