Kapitan Phasma powróci w Star Wars: Episode VIII. Boba Fett w Rogue One? - Gameplay - 1 lutego 2016

Kapitan Phasma powróci w Star Wars: Episode VIII. Boba Fett w Rogue One?

Jednym z niewielu rozczarowań, jakie przyniósł za sobą debiut filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy był niewielki – w stosunku do tego, co sugerowały materiały przedpremierowe – występ Kapitan Phasmy. Dowódczyni szturmowców z organizacji Najwyższy Porządek raczyła nas swoją efektowną zbroją (co ciekawe, zaprojektowaną na bazie pierwotnego stroju Kylo Rena) zdecydowanie zbyt krótko. To niedociągnięcie zostanie jednak naprawione, gdyż bohaterka powróci w kolejnym, ósmym epizodzie Star Wars.

Informacja pochodzi z pierwszej ręki, a konkretnie rzecz pisząc – od Gwendoliny Christie, odtwórczyni roli Kapitan Phasmy. Aktorka zapowiedziała powrót dowódczyni w rozmowie z magazynem People, jaka została przeprowadzona podczas gali SAG Awards (Nagrody Gildii Aktorów Ekranów). Oczywiście w sieci od razu pojawił się kilka teorii na temat dalszym losów dowódczyni. Według jednej z nich Phasma okaże się podwójną agentką. Trzeba przyznać, że postać, którą wielu utożsamiało na poziomie „bycia cool” z Bobą Fettem, zasługuje na bogatszy udział w fabule.

Na chwilę zatrzymajmy się jeszcze przy postaci Boby Fetta. Wygląda na to, że LEGO przypadkowo ujawniło pojawienie się tego kultowego bohatera w filmie Rogue One: A Star Wars Story. Firma dokonała tego w trakcie imprezy Nuremberg Toy Fair, gdzie zapowiedziano nową linię klocków na licencji Gwiezdnych wojen. W październiku do sprzedaży trafi zestaw umożliwiający złożenie statku kosmicznego inspirowanego Rogue One. I choć szczegółów nie podano, to widniejąca na prezentacyjnym slajdzie miniaturka pokazuje Slave 1, a więc maszynę, za sterami której zasiadał słynny łowca nagród (w Imperium Kontratakuje). Czas akcji filmu nie wyklucza takiej możliwości.

Źródło: ScreenRant

Przypominam, że Rogue One: A Star Wars Story trafi do kin w połowie grudnia 2016 roku, a Star Wars: Episode VIII zadebiutuje rok później.

Gameplay
1 lutego 2016 - 14:18