Chewbacca jednym z bohaterów filmu o młodości Hana Solo - Gameplay - 10 marca 2016

Chewbacca jednym z bohaterów filmu o młodości Hana Solo

Obecne Gwiezdne wojny to nie tylko nowa trylogia zapoczątkowana wraz z Przebudzeniem mocy, ale także ciekawie zapowiadające się historie poboczne. Poza zaplanowanym na końcówkę tego roku Rogue One: A Star Wars Story, w najbliższych latach otrzymamy jeszcze co najmniej dwie opowieści tego typu, w tym film o młodości Hana Solo. W sieci pojawiło się właśnie kilka ciekawostek na jego temat.

Z informacji podanych podczas konferencji Deutsche Bank 2016 Media, Internet and Telecom przez Boba Igera, szefa firmy Disney (dzięki, The Wrap), wynika, że film w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera (m.in. LEGO: Przygoda, 21 Jump Street i The Last Man on Earth) nabiera realnych kształtów. Aktualnie twórcy kompletują obsadę i choć w dalszym ciągu nie wiemy, kto zagra młodego Hana Solo, to nie mamy już wątpliwości, że u jego boku pojawi się wierny druh, Chewbacca.

„Pracujemy nad kilkoma innymi filmami”, powiedział szef Disneya w kontekście rozwoju marki Star Wars. „Jeden z nich poświęcony będzie początkom znajomości Hana Solo i Chewiego. Do premiery tego obrazu dojdzie w 2018 roku, a więc po debiucie Star Wars: Episode VIII. Później możecie spodziewać się kolejnych filmów”.

Choć historia Hana Solo jest dobrze znana wszystkim fanom Gwiezdnych wojen, ciągle nie wiadomo, które wydarzenia zostaną zobrazowane w filmie Lorda i Millera. Lawrence Kasdan, autor scenariusza, stwierdził swego czasu, że chciałby pokazać drogę, jaką musiał przejść Solo, aby zostać cynikiem, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi spotkali w kantynie Mos Eisley. Może to oznaczać zarówno nawiązanie do wyjątkowo ciężkiego dzieciństwa, jak i kariery przemytnika, którą rozwijał wraz z Chewbaccą. Jak będzie w rzeczywistości, przekonamy się w przyszłości.

Premiera filmu o młodości Hana Solo zaplanowana została na 25 maja 2018 roku. Wcześniej, bo 16 grudnia tego roku do kin trafi Rogue One: A Star Wars Story, z kolei na 15 grudnia 2017 roku zaplanowany został debiut ósmego epizodu Gwiezdnych wojen.

Gameplay
10 marca 2016 - 10:32
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.03.2016 16:44
PaniPaniWrocky
33
Pretorianin

To jest jedna z trzech postaci która się nie zmieniła w Gwiezdnych wojnach.
Wiecie jakie jeszcze ? C-3PO i R2D2:) Jestem ciekaw tej koncepcji Przygód Hana Solo, bo po ostatniej części GW nie spodziewam się szału:( A przynajmniej dla mnie:(

13.03.2016 16:48
Mutant z Krainy OZ
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
212
Farben

Christopher Pratt czy Tom Hardy mlodym Hanem Solo?

13.03.2016 19:06
odpowiedz
zanonimizowany832625
55
Generał


Ja bym chcial zobaczyc przygody mlodego jar jar binksa, bo uwarZam ze ta postac wniosla najwiecej do calego universum. Szkoda ze jackson nie zyje bo to on chcial zagrac ta postsc najbardziej

post wyedytowany przez zanonimizowany832625 2016-03-13 19:08:52