Prison Break - T-Bag C-Note i Sucre powrócą w nowej 9-odcinkowej serii - Gameplay - 18 marca 2016

Prison Break - T-Bag, C-Note i Sucre powrócą w nowej, 9-odcinkowej serii

Prison Break (pol. Skazany na śmierć) to jeden z lepiej ocenianych seriali telewizyjnych XXI wieku. Produkcja, koncentrująca się na tematyce więziennej, była emitowana w latach 2005-2009 (łącznie nakręcono 81 odcinków) i zdobyła liczne grono fanów. W styczniu stacja Fox ujawniła, że Prison Break powróci w formie 9-odcinkowego mini serialu, mającego trafić na ekrany telewizorów w sezonie 2016-2017. Z kolei wczoraj poznaliśmy nazwiska kolejnych aktorów, którym dane będzie w nim wystąpić.

Do Wentwortha Millera (odgrywającego rolę Michaela Scofielda), Dominica Purcella (Lincoln Burrows) oraz Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi) dołączyli Robert Knepper (Theodore „T-Bag” Bagwell), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles „C-Note” Franklin) i Amaury Nolasco (Fernando Sucre). Wezmą oni udział w przygotowaniach do największej ucieczki z więzienia w historii serii, jaką Sara i Lincoln zdecydują się zorganizować, gdy dotrą do nich pogłoski, jakoby Michael w rzeczywistości wcale nie zginął.

Warto dodać, że w pracach nad mini serialem biorą udział twórcy oryginału, w tym pomysłodawca całego projektu Paul T. Scheuring, a także producenci Neal Moritz, Marty Adelstein oraz Dawn Olmstead. Natomiast stanowisko reżysera objął Nelson McCormick. Pozostaje chyba mieć tylko nadzieję, że 9-odcinkowa seria będzie reprezentować równie wysoki poziom co dwa pierwsze sezony oryginalnego Prison Break.

Gameplay
18 marca 2016 - 13:18