Lucas Till x-menowy Havok nowym MacGyverem - Gameplay - 22 marca 2016

Lucas Till, x-menowy Havok, nowym MacGyverem

Wiemy już kto zagra tytułowego bohatera w odświeżonej wersji MacGyvera – kultowego serialu z lat 80. Stacja CBS ujawniła (dzięki, CinemaBlend), że w Angusa MacGyvera wcieli się 25-letni Lucas Till. Aktora możecie kojarzyć z filmowej serii X-Men, gdzie odgrywa rolę Havoka, Paranoi, w której wystąpił u boku Gary’ego Oldmana i Harrisona Forda, oraz Inwazji: Bitwa o Los Angeles.

Młody wiek odtwórcy roli MacGyvera jest w pełni uzasadniony – nowa produkcja zajmie się bowiem przeszłością głównego bohatera. Akcja serialu rozpocznie się na dziesięć lat przed oryginałem i opowie o werbunku MacGyvera do służb specjalnych. Jednocześnie produkcja pokaże, jak bohater nabył swoje specyficzne umiejętności. Richard Dean Anderson w momencie emisji pierwszego sezonu oryginalnego serialu miał 35 lat, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Niewykluczone, że w nowej serii wyjaśniona zostanie także kwestia awersji, jaką MacGyver żywi do broni palnej – w oryginalnej serii bohater nawet z najtrudniejszych opresji wychodził nie uciekając się do brutalnej przemocy. Zdecydowanie wolał robić użytek ze swojego intelektu oraz znajdujących się akurat pod ręką przedmiotów i materiałów, z których budował często skomplikowane urządzenia.

Pierwszy odcinek serialu wyreżyseruje James Wan, znany m.in. z dwóch części Naznaczonego oraz Szybkich i wściekłych 7. Za scenariusz odpowiada Paul Downs Colaizzo, a stanowisko producenta wykonawczego ponownie przypadło Henry’emu Wrinklerowi. Warto na koniec dodać, że w planach jest również pełnometrażowy film o przygodach MacGyvera. Niestety, nie znamy szczegółów na jego temat. Wielką niewiadomą pozostaje także data kinowego debiutu.

Wiadomości tej nie sposób zakończyć inaczej, niż tylko kultową czołówką oryginalnego MacGyvera. Miłego oglądania.

Gameplay
22 marca 2016 - 15:07