Robin Wright zagra w kontynuacji Łowcy androidów - Gameplay - 1 kwietnia 2016

Robin Wright zagra w kontynuacji Łowcy androidów

W zapowiedzianej niedawno kontynuacji Blade Runnera, czyli Łowcy androidów, zobaczymy nie tylko Harrisona Forda i Ryana Goslinga, ale też Robin Wright. Z informacji podanych przez Brodericka Johnsona i Andrew Kosove’a z wytwórni Alcon Entertainment wynika, że jedna z gwiazd serialu House of Cards dogaduje właśnie ostatnie szczegóły umowy (dzięki, ComingSoon).

Robin Wright w trakcie swojej kariery miała okazję zagrać w takich filmach jak Forrest Gump, Niezniszczalny, Beowulf, Stan gry, Moneyball oraz Everest. Z kolei w przyszłym roku zobaczymy ją w adaptacji przygód komiksowej superbohaterki Wonder Woman.

Blade Runner 2 zostanie wyreżyserowany przez Denisa Villeneuve’a, jednego z najciekawszych twórców ostatnich lat (w dorobku m.in. Pogorzelisko, Labirynt i Sicario). Ridley Scott, który pełnił rolę reżysera przy okazji prac nad oryginałem sprzed 34 lat, będzie jednym z producentów wykonawczych. Za scenariusz obrazu odpowiada duet Hampton Fancher (współautor skryptu do Blade Runnera) oraz Michael Green.

Akcja filmu rozegra się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w Blade Runnerze, wyprodukowanym na podstawie słynnej powieści Phillipa K. Dicka Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?. Główną rolę zagra Ryan Gosling (Fanatyk, Drive, Idy marcowe), natomiast  Harrison Ford wcieli się po raz kolejny w Ricka Deckarda, centralną postać jedynki. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lipcu tego roku.

Gameplay
1 kwietnia 2016 - 15:07