Robin Wright zagra w kontynuacji Łowcy androidów - Gameplay - 1 kwietnia 2016

Robin Wright zagra w kontynuacji Łowcy androidów

W zapowiedzianej niedawno kontynuacji Blade Runnera, czyli Łowcy androidów, zobaczymy nie tylko Harrisona Forda i Ryana Goslinga, ale też Robin Wright. Z informacji podanych przez Brodericka Johnsona i Andrew Kosove’a z wytwórni Alcon Entertainment wynika, że jedna z gwiazd serialu House of Cards dogaduje właśnie ostatnie szczegóły umowy (dzięki, ComingSoon).

Robin Wright w trakcie swojej kariery miała okazję zagrać w takich filmach jak Forrest Gump, Niezniszczalny, Beowulf, Stan gry, Moneyball oraz Everest. Z kolei w przyszłym roku zobaczymy ją w adaptacji przygód komiksowej superbohaterki Wonder Woman.

Blade Runner 2 zostanie wyreżyserowany przez Denisa Villeneuve’a, jednego z najciekawszych twórców ostatnich lat (w dorobku m.in. Pogorzelisko, Labirynt i Sicario). Ridley Scott, który pełnił rolę reżysera przy okazji prac nad oryginałem sprzed 34 lat, będzie jednym z producentów wykonawczych. Za scenariusz obrazu odpowiada duet Hampton Fancher (współautor skryptu do Blade Runnera) oraz Michael Green.

Akcja filmu rozegra się kilkadziesiąt lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w Blade Runnerze, wyprodukowanym na podstawie słynnej powieści Phillipa K. Dicka Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?. Główną rolę zagra Ryan Gosling (Fanatyk, Drive, Idy marcowe), natomiast  Harrison Ford wcieli się po raz kolejny w Ricka Deckarda, centralną postać jedynki. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w lipcu tego roku.

Gameplay
1 kwietnia 2016 - 15:07
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
03.04.2016 00:31
Lothers
Lothers
156
Senator

"Starą Racheal"? Mam nadzieję, że nie. Chociaż może być zupełnie odwrotnie, ale podejrzewam, że nowy Blade Runner, będzie zupełnie inny, niż stary...

03.04.2016 08:46
Mutant z Krainy OZ
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
211
Farben

To wonder woman nie bedzie grala ta babka z BvsS?

03.04.2016 08:48
Matysiak G
3
odpowiedz
Matysiak G
146
bozon Higgsa

Najbardziej niepotrzebny remake/sequel wszechczasów.

03.04.2016 09:59
Ahaswer
odpowiedz
1 odpowiedź
Ahaswer
97
ciwun

A nie lepiej wziąć "Ubika" na tapet, zamiast robić kolejne remake'i, sequele, spin-offy i inne komiksy?
"Gateway" też miał być zekranizowany i nadal nic. Co z "Człowiekiem Plus" tego samego autora? Na bazie genialnych "Piaseczników" Martina (najlepszy jego utwór) można by stworzyć rozbudowaną adaptację filmową. Nawet o "Non-stop" Aldissa mówiono, że może, może... A to też byłaby świetna baza pod scenariusz filmowy.
Tymczasem zamiast sięgać po bogatą skarbnicę literacką, Hollywood produkuje niezliczone sequele, remake'i albo niedorzeczne komiksy w rodzaju "Batman vs Superman".

post wyedytowany przez Ahaswer 2016-04-03 10:01:54
04.04.2016 01:18
Lothers
Lothers
156
Senator

Ubik nie za bardzo nadaje się na film kinowy, vide "Scanner Darkly" - zbyt "zaawansowany fabularnie" dla masowego odbiorcy. Odważny serial, jak najbardziej, ale myślę, że zgromadziłby mniejszą widownię niż Battlestar Galactica. Moim zdanie "Trzy stygmaty..." mogłyby się udać. Materiał, na fenomenalną space-operę.

03.04.2016 10:27
Mutant z Krainy OZ
1
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
211
Farben

Na ubika nikt dzis do kina nie pojdzie, bladerunner ma renome, zarobi kokosy bez wzgledu na jakosc. Tak jak nowy park jurajski.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze