Siedmiu wspaniałych z Denzelem Washingtonem - zobacz zwiastun i zdjęcia z planu - Gameplay - 20 kwietnia 2016

Siedmiu wspaniałych z Denzelem Washingtonem - zobacz zwiastun i zdjęcia z planu

Choć remake filmu Siedmiu wspaniałych z 1960 roku, w którym zobaczymy m.in. Denzela Washingtona i Chrisa Pratta, trafi do kin niebawem, dotąd nie dane nam było zobaczyć żądnych materiałów multimedialnych zwiastujących jego zbliżającą się wielkimi krokami premierę. Szczęśliwie, sytuacja uległa znacznej zmianie – dziś w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun obrazu, a także kilka oficjalnych zdjęć z planu.

Obszerny, 2-minutowy trailer – upubliczniony przez firmy Sony Pictures i MGM – prezentuje się zacnie i pozwala zachować nadzieję na to, że fani westernu nie wyjdą z kin niezadowoleni. A należy zauważyć, że obawy co do remake’u były spore, ponieważ próba odświeżenia kultowego obrazu (bazującego na nie mniej kultowym dziele Siedmiu samurajów Akiry Kurosawy z 1954 roku), jaką zdecydował się podjąć Antoine Fuqua, z pewnością nie należała do łatwych. Jednakże reżyser takich filmów jak Łzy słońca, Dzień próby, Strzelec i Bez litości, najwidoczniej wiedział, co robi.

W Siedmiu wspaniałych, w którym tytułowi rewolwerowcy spróbują uratować ciemiężonych mieszkańców miasteczka Rose Creek, zobaczymy Denzela Washingtona, Chrisa Pratta, Ethana Hawke’a, Vincenta D’Onofrio, Byung-Huna Lee, Manuela Garcię-Rulfo oraz Martina Sensmeiera. W filmie wystąpią również Haley Bennett, Matt Bomer, Billy Slaughter i Vinnie Jones. Z kolei za scenariusz odpowiadają Nic Pizzolatto oraz Richard Wenk (współpracował z Antoinem Fuqua przy Bez litości). Obraz zadebiutuje w kinach 23 września tego roku.

Gameplay
20 kwietnia 2016 - 13:49