Mr. Robot kontynuuje walkę o wolność obywateli. Zobacz zwiastun drugiego sezonu - Gameplay - 20 kwietnia 2016

Mr. Robot kontynuuje walkę o wolność obywateli. Zobacz zwiastun drugiego sezonu

W sieci zadebiutował zwiastun drugiego sezonu Mr. Robot – zdobywcy tegorocznego Złotego Globu dla najlepszego serialu dramatycznego. Seria zostanie wyemitowana latem tego roku. W Polsce opowieść o aspołecznym hakerze walczącym o wolność obywateli można śledzić za sprawą usługi +Seriale na platformie NC+.

W drugim sezonie serialu będziemy świadkami konsekwencji wyborów, jakich Elliot (w tej roli Rami Malek) dokonał w premierowej serii. W pierwszych odcinkach główny bohater historii – za dnia ekspert ds. bezpieczeństwa sieciowego w firmie AllSafe, a nocami haker zaangażowany w walkę z bezdusznymi korporacjami – dołącza do grupy crackerów-anarchistów, biorących za cel Evil Corporation. Walka z potężnym przeciwnikiem przybiera niebezpieczny obrót.

Więcej informacji odnośnie drugiego sezonu Mr. Robot znajdziecie w naszej poprzedniej wiadomości. Dywagujemy w niej m.in. na temat potencjalnych nawiązań do sporu, jaki od dłuższego czasu toczy się na linii rząd Stanów Zjednoczonych – koncern Apple. Przypominamy jednocześnie, że serial został wymyślony, napisany i wyreżyserowany przez Sama Esmaila. W nowej serii obok Ramiego Maleka wystąpią m.in. Grace Gummer, raper Joey Bada$$, Chris Conroy, Craig Robinson, Sandrine Holt, Michael Maize oraz Luke Robertson.

Gameplay
20 kwietnia 2016 - 08:32