Drugi zwiastun Łotra Jeden podczas Star Wars Celebration 2016? - Gameplay - 12 maja 2016

Drugi zwiastun Łotra Jeden podczas Star Wars Celebration 2016?

W dniach 15-17 lipca tego roku, w londyńskim ExCeL London Exhibition Centre odbędzie się impreza Star Wars Celebration 2016. Głównym tematem wydarzenia będzie nadciągający Łotr Jeden: Gwiezdne wojny – historie. W specjalnym panelu poświęconym tegorocznej odsłonie Star Wars udział weźmie m.in. Kathleen Kennedy, szefowa studia Lucasfilm, oraz Gareth Edwards, reżyser oczekiwanego obrazu.

To jednak nie wszystko, gdyż można się również spodziewać przybycia do Londynu kluczowych członków obsady aktorskiej Łotra Jeden (rok temu w kalifornijskim Anaheim fani Star Wars mogli się spotkać m.in. z Markiem Hamillem, Daisy Ridley, Johnem Boyegą, Oscarem Isaakiem i Peterem Mayhewem, a więc aktorami występującymi w Przebudzeniu Mocy). Na tym zaplanowane atrakcje z pewnością się nie skończą.

Zdaniem zachodnich serwisów (dzięki, MovieWeb), podczas imprezy zaprezentowany zostanie drugi zwiastun Łotra Jeden. Niewykluczone, że dane nam będzie również zobaczyć teaser Star Wars: Episode VIII, do debiutu którego dojdzie 14 grudnia 2017 roku. Jest to bardzo prawdopodobny scenariusz – w końcu to podczas ubiegłorocznego Star Wars Celebration ujrzeliśmy premierowy, ledwie kilkusekundowy materiał wideo zwiastujący tegoroczną premierę Łotra Jeden.

To jednak nie wszystko, gdyż organizatorzy SWC nie zwykli zapominać o fanach gier komputerowych. Rok temu podczas imprezy zadebiutował trailer strzelanki Star Wars: Battlefront. Teraz pole do popisu wydaje się być większe, wszak wiemy już, że w kolejnym latach doczekamy się przynajmniej trzech wysokobudżetowych gier na bazie Gwiezdnych wojen od firmy Electronic Arts. Chodzi tu o zapowiedzianą wczoraj kontynuację Star Wars: Battlefront (premiera w 2017 roku), nieujawniony projekt studia Visceral Games (zaplanowany na 2018 rok) oraz przygodową grę akcji TPP, nad którą pracuje ekipa Respawn Entertainment.

W ubiegłorocznym Star Wars Celebration udział wzięło 50 tysięcy fanów Gwiezdnych wojen (nie licząc tych, którzy oglądali stream w domowym zaciszu). Tegoroczna edycja również cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Z kolei w przyszłym roku show powróci do Stanów Zjednoczonych i odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia w Orlando.

Przypominam, że Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie trafi do polskich kin 15 grudnia tego roku. W filmie zobaczymy m.in. Riza Ahmeda, Diego Lunę, Felicity Jones, Jianga Wena, Donnie Yena, Alana Tudyka, Foresta Whitakera i Madsa Mikkelsena. Na stołku reżyserskim zasiada Gareth Edwards (Godzilla, Strefa X), a za scenariusz odpowiada Chris Weitz (Był sobie chłopiec, Złoty kompas). Warto dodać, że obraz doczeka się także komiksowego wprowadzenia autorstwa Marvela.

Gameplay
12 maja 2016 - 14:41