Obejrzyj stream z panelu Łotra Jeden ze Star Wars Celebration 2016 - Gameplay - 7 lipca 2016

Obejrzyj stream z panelu Łotra Jeden ze Star Wars Celebration 2016

W dniach 15-17 lipca tego roku, w londyńskim ExCeL Exhibition Centre odbędzie się impreza Star Wars Celebration 2016. Niestety, nie każdemu fanowi Gwiezdnych wojen będzie dane osobiście wziąć udział w tym wydarzeniu. Na szczęście, nie wszystko stracone. Z myślą o tych, którzy w połowie lipca pozostaną w domach lub udadzą się na rozmaite, wakacyjne wyjazdy, przygotowany zostanie bowiem live stream. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w ubiegłym roku.

Jak poinformowano na blogu Star Wars, za transmisję na żywo odpowiedzialna będzie ekipa programu The Star Wars Show, udostępnianego na łamach oficjalnego kanału marki Star Wars w serwisie YouTube. Zespół przygotował już 9-minutową zapowiedź live streamu, którą możecie obejrzeć poniżej.

Transmisja na żywo obejmie dużą część wydarzeń podczas Star Wars Celebration 2016. Chodzi tu przede wszystkim o panel dyskusyjny poświęcony filmowi Łotr Jeden: Gwiezdne wojny – historie, którego kinowy debiut odbędzie się 15 grudnia tego roku. Na miejscu zobaczymy m.in. Kathleen Kennedy, szefową studia Lucasfilm, oraz Garetha Edwardsa, reżysera oczekiwanego obrazu. Można się również spodziewać kluczowych członków obsady aktorskiej Łotra Jeden (rok temu w kalifornijskim Anaheim fani Star Wars mogli się spotkać m.in. z Markiem Hamillem, Daisy Ridley, Johnem Boyegą, Oscarem Isaakiem i Peterem Mayhewem, a więc aktorami występującymi w Przebudzeniu Mocy).

W trakcie panelu swoją premierę będzie miał także nowy, rozszerzony zwiastun Łotra Jeden. Najpewniej zobaczymy w nim więcej scen z Darthem Vaderem, którego duży udział w przedsięwzięciu został już potwierdzony. Liczymy też na krótki teaser Star Wars: Episode VIII.Poza tym w trakcie imprezy odbędzie się wiele wywiadów, dyskusji, zapowiedzi, a także premier. Dotyczy to również gier sygnowanych marką Star Wars. A trzeba zauważyć, że w tym roku organizatorzy mają w tym względzie duże pole do popisu – niewykluczone, że dowiemy się czegoś więcej o kontynuacji Star Wars: Battlefront (premiera w 2017 roku), projekcie studia Visceral Games (zaplanowanym na 2018 rok) oraz przygodowej grze akcji TPP, nad którą pracuje ekipa Respawn Entertainment.

W ubiegłorocznym Star Wars Celebration udział wzięło 50 tysięcy fanów Gwiezdnych wojen (nie licząc tych, którzy oglądali stream w domowym zaciszu). Tegoroczna edycja również cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Z kolei w przyszłym roku show powróci do Stanów Zjednoczonych i odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia w Orlando.

Gameplay
7 lipca 2016 - 13:46