Piła nie przestaje straszyć. Kolejna część w drodze - Gameplay - 8 lipca 2016

Piła nie przestaje straszyć. Kolejna część w drodze

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że obrośnięty niemałym kultem cykl horrorów Piła, zapoczątkowany w 2004 roku i rozwijany rokrocznie aż do 2010 (najgorzej przyjęta Piła 3D), doczeka się kontynuacji – swoją drogą, anonsowanej już kilka lat temu i funkcjonującej w przestrzeni pod tytułem Saw: Legacy. Z informacji podanych przez serwis Bloody-Disgusting wynika, że już wkrótce aktorzy biorący udział w przedsięwzięciu zostaną zaproszeni na plan filmowy w Toronto (dzięki, CinemaBlend). Zdjęcia mają potrwać od 12 września do 21 października.

Źródłem powyższych doniesień jest strona IATSE873, należąca do organizacji związkowej zrzeszającej kanadyjskich pracowników scenicznych i kinowych. Ponadto z podanych informacji wynika, że produkcję filmu nadzorują Dan Heffner i Oren Koules, a więc duet sprawujący pieczę nad marką od początku jej istnienia. Kilka miesięcy temu ogłosili oni, że obraz zostanie nakręcony w oparciu o scenariusz napisany przez Josha Stolberga oraz Pete’a Goldfingera (autorów Piranii 3D). Niestety, ciągle nie znamy nazwiska reżysera. Wielką niewiadomą pozostaje również obsada filmu i termin premiery.

Niewykluczone, że większość z tych zagadek zostanie rozwiązanych podczas Comic-Conu w San Diego, który odbędzie się w dniach 21-24 lipca. Jeśli tak się stanie, twórcy nie omieszkają też zapewne ujawnić kilku szczegółów fabularnych.

Gameplay
8 lipca 2016 - 11:10