Reboot Mumii - pierwsze zdjęcia Sofii Boutelli w tytułowej roli - Gameplay - 11 lipca 2016

Reboot Mumii - pierwsze zdjęcia Sofii Boutelli w tytułowej roli

Sofia Boutella w roli Mumii. Źródło: ComingSoon.net

W sieci pojawiło się sporo nowych zdjęć z planu najnowszej odsłony serii Mumia. Nie byłoby w tym niczego ekscytującego, gdyby nie fakt (dzięki, MovieWeb), że po raz pierwszy możemy się dzięki temu przyjrzeć powstałej z grobu antagonistce, granej przez Sofię Boutellę (Kingsman: Tajne służby). Reboot marki, zapoczątkowanej jeszcze w 1932 roku filmem The Mummy z Borisem Harloffem w roli tytułowej, zostanie wyreżyserowany przez Alexa Kurtzmana (Ludzie jak my) i trafi do kin 9 czerwca 2017 roku.

Reboot marki The Mummy zapowiada się całkiem solidnie. Główna w tym zasługa obsady filmu – w roli głównej zobaczymy Toma Cruise’a, któremu na ekranie towarzyszyć będzie Annabelle Wallis (serial Peaky Blinders) oraz Jake Johnson (Jurassic World). Wedle plotek w obrazie ma również wystąpić Russell Crowe, a film rozpoczną ujęcia prezentujące tajną, antyterrostyczną operację Navy Seals w Iraku.

Oddział komandosów marynarki wojennej – wśród nich Tyler Colt grany przez Toma Cruise’a – wtargnie do wykopanego w górach bunkra, wedle informacji wywiadu zajmowanego przez grupę niebezpiecznych terrorystów. Na miejscu żołnierze odkryją starożytny grobowiec z pochowaną w nim, a wcześniej pozbawioną życia księżniczką, która – przepełniona goryczą i żądzą zemsty – wprowadzi terror, jakiego świat dotąd nie widział. Autorem scenariusza jest Jon Spaihts (Prometeusz, Doctor Strange, Pacific Rim 2).

O tym, czy The Mummy uda się przeskoczyć niezłe przygodowe kino, jakim okazały się trzy części serii z Brendanem Fraserem w roli głównej, przekonamy się za niecały rok.

Sofia Boutella w roli Mumii. Źródło: ComingSoon.net
Gameplay
11 lipca 2016 - 14:15