Nadchodzi nowy Shrek - Gameplay - 21 lipca 2016

Nadchodzi nowy Shrek

Minęło już 6 lat od czasu ostatniego filmu o przygodach sympatycznego zielonego ogra. Dziś dowiadujemy się, że film, który nosi roboczy tytuł Shrek 5, trafi do kin w 2019 roku. Brak jeszcze konkretnej daty wydania, ale sam fakt powstawania kolejnej części jest dość intrygujący.

Shrek

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez The Hollywood Reporter, Universal oraz DreamWorks planują wydawać po dwa filmy animowane każdego roku. Shrek, który w 2001 roku okazał sie ogromnym hitem, otrzymał w sumie 3 sequele oraz 1 spin-off (Kot w butach), i nic dziwnego, że studio zamierza powrócić do tak ważnej marki. Nawet pomimo tego, że wydany w 2010 roku Shrek Forever zapowiadany był jako ostatnia część serii.

No właśnie, skoro film z 2010 roku miał być finałem przygody ogra, wszystko wskazuje na to, że kontynuacja zapowiedziana na 2019 może być rebootem serii. Można też spokojnie założyć, że skoro marka wraca na ekrany kin, nie będzie to również ostatni film z udziałem Shreka, Fiony i Osła, który zobaczymy.

Gameplay
21 lipca 2016 - 09:51