Seks tania whisky i święta - zobacz zwiastun kontynuacji Złego mikołaja - Gameplay - 11 sierpnia 2016

Seks, tania whisky i święta - zobacz zwiastun kontynuacji Złego mikołaja

Moda na wznowienia i kontynuacje nie przemija. Nostalgia, jaką chętnie w sobie wzbudzamy, zachęca producentów i wytwórnie do odkopywania nie tylko dawnych hitów, ale także filmów, które nie odniosły specjalnego sukcesu, choć mogą się pochwalić oddanym gronem fanów. Jednym z takowych była komedia kryminalna Zły mikołaj (ang. Bad Santa) w reżyserii Terry’ego Zwigoffa. Po trzynastu latach antyświąteczna opowieść doczeka się kontynuacji, którą przybliża właśnie udostępniony zwiastun.

W filmie powrócą główni bohaterowie, a więc wiecznie zalany Willie, grany przez Bill’ego Boba Thorntona, i niegodny zaufania karzeł Marcus, w którego wciela się Tony Cox, a także poczciwy Thurman Merman, obecnie 21-letni młodzieniec (w dalszym ciągu grany przez Bretta Kelly’ego). Poza tym na ekranie zobaczymy wiele nowych twarzy, w tym zdobywczynię Oscara Kathy Bates (za Misery), która wcieli się w Sunny Snoke, matkę Williego, oraz Christinę Hendricks. Z kolei najwidoczniej zabraknie Lauren Graham, która w jedynce grała postać Sue i ostatecznie miała zaopiekować się młodym Thurmanem do momentu powrotu jego ojca z więzienia. Film wyreżyseruje Marc Waters (Kroniki Spiderwick, Pan Popper i jego pingwiny).

Czego można spodziewać się po Bad Santa 2? Więcej tego samego, a więc niewybrednych żartów, bijatyk, seksu i alkoholu, z świąteczną atmosferą robiącą za tło dla nieudolnych prób opanowania sytuacji przez Williego i Marcusa. Pustki na kontach bankowych ponownie zmuszą parę złodziejaszków do zawiązania wątpliwej komitywy i przeprowadzenia kolejnego skoku na kasę. Tym razem ich celem będzie impreza charytatywna w Chicago. Jak to się wszystko skończy, dowiemy się 23 listopada tego roku.

Gameplay
11 sierpnia 2016 - 08:40

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
11.08.2016 02:01
zanonimizowany832625
55
Generał

Tylko ja mam wrazenie jakby film byl krecony komorka. Albo to zdjecie na samej gorze, wyglada jak z gazety gdzies w Radomiu.

Zenada niestety:/

A pierwsza czesc to klasyk :D