Spider-Man: Homecoming - kogo zobaczymy w nowym filmie o przygodach Człowieka-Pająka? [AKTUALIZACJA] - Gameplay - 25 sierpnia 2016

Spider-Man: Homecoming - kogo zobaczymy w nowym filmie o przygodach Człowieka-Pająka? [AKTUALIZACJA]

Do premiery nowej odsłony przygód Człowieka-Pająka – Spider-Man: Homecoming – pozostał mniej niż rok. Mimo to wiele aspektów filmu pozostaje owianych tajemnicą, w tym choćby fabuła, o której ciągle nie możemy powiedzieć zbyt wiele. Nieco lepiej prezentuje się nasza wiedza w zakresie obsady aktorskiej – w ostatnich tygodniach na brak wieści w tym temacie zdecydowanie nie mogliśmy narzekać.

AKTUALIZACJA: Do obsady kręconego właśnie filmu dołączają kolejni aktorzy:

Jona Xiao - aktualnie nie wiemy w kogo wcieli się aktorka znana z serialu Halt and Catch Fire (w październiku zagra także u boku Jona Hamma i Zacha Galifianakisa w Keeping Up with the Joneses).

ORYGINALNA WIADOMOŚĆ:

W tytułowej roli ujrzymy 20-letniego Toma Hollanda (m.in. Niemożliwe, W samym sercu morza), który ma nadzieję godnie zastąpić poprzednich filmowych Spider-Manów, a więc Tobeya Maguire’a oraz Andrew Garfielda. Od chwili zapowiedzi wiemy, że towarzyszyć będzie mu Marisa Tomei, która zagra ciocię May, oraz 20-letnia Zendaya Coleman (na zdjęciu poniżej). Jeśli wierzyć niedawnym doniesieniom serwisu TheWrap, idolka nastolatek wcieli się Mary Jane Watson, a więc dziewczynę Petera Parkera. Nie zabraknie też Roberta Downeya Jr., czyli Tony’ego Starka/Iron Mana.

Na ekranie zobaczymy również Laurę Harrier (The Last 5 Years, Fourth Man Out), jako Liz Allen, Tony’ego Revoloriego (Grand Budapest Hotel), czyli nowego Flasha Thompsona, będącego początkowo wrogiem Parkera, a później – po wielu przejściach – jego najlepszym przyjacielem, oraz Donalda Glovera (Community). Z kolei Kenneth Choi (Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie, Synowie anarchii) zagra dyrektora szkoły, do której uczęszcza główny bohater. W filmie wystąpi też Tyne Daly, aktorka pięciokrotnie nominowana do Złotych Globów.

W filmie ujrzymy również zacne grono złoczyńców, z Michaelem Keatonem grającym rolę głównego antagonisty, czyli Sępa (Vulture), na czele. Wśród przeciwników Człowieka-Pająka znajdzie się również Michael Chernus (Kapitan Phillips), wcielający się w postać Tinkerera, zaopatrującego Sępa w rozmaite wynalazki. Na drodze superbohatera stanie też Bokeem Woodbine jako Shocker oraz Logan Marshall Green (jeszcze nie wiemy, kogo zagra).

Spider-Man: Homecoming opowie o młodych latach Petera Parkera, który rolę superbohatera musi łączyć z nauką w liceum. Niewykluczone, że twórcy będą wzorować się na historii Harry’ego Pottera i w kolejnych filmach z serii ukażą następne lata w szkole przeplatane starciami ze superzłoczyńcami.

Premiera Spider-Man: Homecoming odbędzie się 7 lipca 2017 roku. Przed nową odsłoną przygód Człowieka-Pająka, w tak zwanej Fazie Trzeciej, którą rozpoczął film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zobaczymy jeszcze Doktora Strange’a oraz Strażników Galaktyki 2. Reżyserem Homecoming jest Jon Watts (m.in. Cop Car), a autorami scenariusza John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (np. Szefowie wrogowie, Niesamowity Burt Wonderstone).

Gameplay
25 sierpnia 2016 - 07:00