DC Entertainment przymierza się do stworzenia filmu o Deathstroke’u - Gameplay - 26 października 2017

DC Entertainment przymierza się do stworzenia filmu o Deathstroke’u

Najemny zabójca Deathstroke miał być przeciwnikiem Batmana w nadchodzącym filmie o Mrocznym Rycerzu. Wygląda na to, że zamiast tego popularny złoczyńca doczeka się własnego filmu, za kamerą którego stanie reżyser filmu Raid.

O planach DC Entertainment na kolejny film czerpiący z bogatego komiksowego świata jako pierwszy poinformował serwis The Wrap.  Według portalu, aktualnie trwają w tej sprawie rozmowy między wytwórnią a Garrethem Evansem, mającym na swoim koncie reżyserię Merantau oraz serii Raid. Zaprezentowany przez niego pomysł na film miał zrobić wielkie wrażenie na producentach.

Jeśli projekt otrzyma zielone światło, w główną rolę wcieli się Joe Manganiello, znany z Czystej krwi oraz trylogii Spider-Man Sama Raimiego. Aktor miał odegrać postać Deathstroke’a w nadchodzącym filmie o Batmanie, ale zawirowania wokół tego projektu postawiły jego udział w przedsięwzięciu pod znakiem zapytania.

Deathstroke to pseudonim Slade’a Wilsona, doskonale wyszkolonego najemnego zabójcy, regularnie uprzykrzającego życie superbohaterom z komiksów wydawnictwa DC Comics. Postać zadebiutowała w 1980 roku, mając być jednorazowym przeciwnikiem Młodych Tytanów. Ostatecznie na jednym występie się nie skończyło, a najemnik zyskał sporą popularność. Reinterpretacja tej postaci pełni istotną rolę w serialu stacji The CW Arrow.  

Gameplay
26 października 2017 - 12:31