Captain Marvel ze znaczącą rolą w finale fazy trzeciej MCU - Gameplay - 24 października 2017

Captain Marvel ze znaczącą rolą w finale fazy trzeciej MCU

Brie Larson jako Carol Danvers (wizualizacja).

Choć Carol Danvers, czyli Ms. Marvel, zadebiutuje w Kinowym Uniwersum Marvela dopiero w przyszłym roku za sprawą Avengers: Infinity War, wiemy już, że superbohaterka grana przez Brie Larson – utalentowaną aktorkę znaną m.in. z Pokoju i Kong: Wyspy Czaszki – odegra w finale trzeciej fazy MCU ważną rolę. Źródłem tej informacji jest Kevin Feige, jeden z głównych producentów filmów Marvela.

Po tym, jak Carol Danvers zaliczy debiut w Infinity War, zobaczymy ją w dwóch filmach wieńczących trzecią fazę MCU: samodzielnym Captain Marvel oraz Avengers 4. W obu przypadkach jej udział w opowiadanej historii ma być znaczący, o czym w rozmowie z redakcją serwisu IndieWire zapewnia Feige.

„Prowadzimy wiele rozmów na temat filmów spoza fazy trzeciej i Avengers 4, ale nic z tych rzeczy nie nadaje się do upublicznienia. Teraz skupiamy się na Captain Marvel i pracy, jaką wykonują Anna i Ryan [Boden i Fleck, czyli reżyserzy filmu – przyp. red.]. Będzie to znaczący krok w drodze do wielkiego finału, do którego zmierzamy na przestrzeni tych 22 filmów. Przed nami jeszcze 6 produkcji, które należy nakręcić i wprowadzić do kin. Przede wszystkim musimy jednak dostarczyć Captain Marvel, a następnie kontynuować jej historię w finale”.

Z dotychczas opublikowanych informacji wynika, że akcja Captain Marvel rozegra się w latach 90. XX wieku, a Carol Danvers stawi czoła zmiennokształtnym kosmitom, znanym jako Skrullowie. Oznacza to, że w Avengerach będzie już superbohaterką z ugruntowaną pozycją. Film ma trafić do kin w marcu 2019 roku, na około dwa miesiące przed Avengers 4. Wcześniej, bo 26 kwietnia 2018 roku Brie Larson zobaczymy w Avengers: Infinity War.

Gameplay
24 października 2017 - 15:00