Reboot Power Ranger bez udziału starej obsady aktorskiej - Gameplay - 7 września 2016

Reboot Power Ranger bez udziału starej obsady aktorskiej

W przyszłym roku na ekrany kin wejdzie film Power Rangers, będący rebootem kultowej marki z lat 90., na której wychowało się wielu dzisiejszych 30-latków. Fani liczyli, że na fali nostalgii niewielkie cameo zaliczą w nim dawni odtwórcy ról tytułowych wojowników. Niestety, z informacji podanych przez Waltera Jonesa – serialowego Czarnego Wojownika – wynika, że w obrazie nie pojawi się nikt z dawnej obsady.

Walter Jones podjął temat zbliżającej się premiery filmu podczas rozmowy z redakcją podcastu Audibly Exquisite. W odpowiedzi na pytanie o powrót oryginalnej obsady, Czarny Wojownik stwierdził: „To niemożliwe. Niestety, nikt się z nami nie kontaktował. Czuję się nieco skołowany, ale w dalszym ciągu jestem podekscytowany nadciągającym filmem”.

Niewielki występ dawnych gwiazd byłby z pewnością miłym ukłonem w stronę fanów serii. Z drugiej strony, wymagałoby to zapewne sporej ekwilibrystyki na płaszczyźnie scenariusza, nie wspominając o tym, że praktycznie tylko Amy Jo Johnson (Różowa Wojowniczka) i Walter Jones funkcjonują w przestrzeni jako aktywni aktorzy. Dla przykładu, Jason David Frank okazjonalnie wkłada strój Zielonego Wojownika, skupiając się raczej na rozwijaniu swojej biegłości w sztukach walki, Austin St. John (Czerwony Wojownik) wybrał karierę ratownika medycznego i strażaka, a Thuy Trang w 2001 roku zginęła w wypadku samochodowym.

Wiele wskazuje na to, że firma Saban Films wraz z kinowym rebootem marki zamierza odciąć się od przeszłych produkcji i przedsięwzięć, rozpoczynając nowy rozdział w historii Power Rangers. Co z tego wyjdzie, dowiemy się już za kilka miesięcy.

Power Rangers trafi do kin 24 marca 2017 roku. Film, reżyserowany przez Deana Israelite (m.in. Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), opowie o grupie szkolnych przyjaciół, których życie w jednej chwili zmienia się o 180 stopni. Wyłuskani przez mentora Zordona, przystępują do walki ze złą, kosmiczną siłą jako tytułowi Power Rangers. Główne role w reboocie zagrają Dacre Montgomery, Becky G (Imperium), Ludi Lin, Naomi Scott (33, Marsjanin), RJ Cyler (Earl i ja, i umierająca dziewczyna), Bryan Cranston (Breaking Bad, Drive, Operacja Argo) i Elisabeth Banks (Dla niej wszystko, Spider-Man, Igrzyska śmierci).

Gameplay
7 września 2016 - 00:50