Bohaterowie kontynuacji Jumanji na pierwszym zdjęciu z planu filmowego - Gameplay - 21 września 2016

Bohaterowie kontynuacji Jumanji na pierwszym zdjęciu z planu filmowego

Nie tak dawno mogliście zapoznać się z planowanym wyglądem postaci doktora Bravestone’a – jednego z bohaterów nadchodzącej kontynuacji Jumanji z udziałem Dwayne’a Johnsona. Wczoraj aktorzy wreszcie zameldowali się na planie filmowym i odtwórcy głównych ról opublikowali na swoich Instagramach premierowe zdjęcia prezentujące najważniejszych członków obsady – Kevina Harta jako Moose’a Finbara, wspomnianego The Rocka, ponętną Karen Gillian jako Ruby Roundhouse oraz Jacka Blacka w roli profesora Shelly’ego Oberona.

Aktorzy występują na nich w pełnym rynsztunku (brakuje tylko kapelusza Fedora, który widzieliśmy na grafice koncepcyjnej ukazującej postać graną przez The Rocka), na tle hawajskiej dżungli. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nowe Jumanji nie będzie mieć zbyt wiele wspólnego z oryginałem. Nie przesądzajmy jednak niczego i zaczekajmy na kolejne ujęcia z planu, a także pierwsze zwiastuny.

Nowe Jumanji trafi do kin 28 lipca 2017 roku. Film zostanie wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, znanego z Sekstaśmy i Złej kobiety. Za scenariusz odpowiadają Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, a wśród producentów wykonawczych jest Chris Van Allsburg, autor książkowego oryginału (w dorobku ma również uznany Ekspres polarny). W filmie zagra także Nick Jonas (Camp Rock, Kingdom). Póki co nie znamy szczegółów na temat fabuły, ale zachodnie media donoszą, że obraz skupi się na eksploracji świata funkcjonującego wewnątrz tytułowej gry.

Gameplay
21 września 2016 - 14:10