Dwayne Johnson jako doktor Bravestone w kontynuacji Jumanji - Gameplay - 2 września 2016

Dwayne Johnson jako doktor Bravestone w kontynuacji Jumanji

Dwayne Johnson, o którym piszemy ostatnio przede wszystkim w kontekście zaplanowanej na przyszły rok, budzącej mieszane uczucia kontynuacji kultowego Jumanji, ujawnił na swoim Instagramie grafikę koncepcyjną przedstawiającą graną przez niego postać (w pełnej krasie w dołączonej do wiadomości galerii). Aktor wcieli się w doktora Bravestone’a.

Za kostiumy w kontynuacji Jumanji odpowiedzialna jest Laura Jean Shannon, pracująca wcześniej nad takimi filmami jak Księga Dżungli (2016), Iron Man, Scott Pilgrim konta świat czy Requiem For A Dream. Grafika przedstawia The Rocka w pełnym rynsztunku i trzeba przyznać, że robi dobre wrażenie (choć aktor zwrócił uwagę na brak wydatnej, bliższej rzeczywistości klaty). Kostium przywodzi na myśl Indianę Jonesa, co zdaniem zachodnich serwisów może sugerować, że film skupi się na eksploracji świata funkcjonującego wewnątrz tytułowej gry. O samej postaci granej przez Dwayne’a Johnsona nie wiemy aktualnie nic. Próżno też szukać o niej wzmianek w oryginalnym Jumanji.

Nowe Jumanji trafi do kin 28 lipca 2017 roku. Film zostanie wyreżyserowany przez Jake’a Kasdana, znanego z Sekstaśmy i Złej kobiety. Za scenariusz odpowiadają Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, a wśród producentów wykonawczych jest Chris Van Allsburg, autor książkowego oryginału (w dorobku ma również uznany Ekspres polarny). Prace nad kontynuacją ruszą na dniach – w pierwszej kolejności aktorzy udadzą się na Hawaje. Na planie filmowym The Rock spotka się z Kevinem Hartem (Polowanie na drużbów, Prawdziwa jazda, Myśl jak facet) oraz Jackiem Blackiem (King Kong, Szkoła rocka, Jaja w tropikach). W filmie zagrają również Nicholas Jonas i Karen Gillan (Strażnicy galaktyki, Big Short).

Gameplay
2 września 2016 - 14:51