Johnny Depp jedną z gwiazd kontynuacji filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - Gameplay - 2 listopada 2016

Johnny Depp jedną z gwiazd kontynuacji filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Z informacji podanych przez serwisy Deadline i Hypeable wynika, że w drugiej części filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć jedną z ról zagra Johnny Depp. Aktor najprawdopodobniej wcieli się w postać Gellerta Grindelwalda, dawnego przyjaciela Albusa Dumbledore’a, który ostatecznie zszedł na złą drogę i został czarnoksiężnikiem.

Niewykluczone, że Deppa zobaczymy już w pierwszej odsłonie Fantastycznych zwierząt, debiutującej w polskich kinach 18 listopada, gdzie według niepotwierdzonych doniesień ma zaliczyć niewielkie cameo. Na większy udział aktora znanego z takich filmów jak Edward Nożycoręki, Czekolada, Marzyciel i Piraci z Karaibów nie ma co liczyć, gdyż praktycznie wyklucza taką możliwość osadzenie akcji filmu w Nowym Jorku. W tym czasie Gellert Grindelwald będzie dopiero rósł w siłę, zaszyty w swojej europejskiej siedzibie.

Film Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć został wyreżyserowany przez Davida Yatesa, mającego na koncie cztery ostatnie filmy o Harrym Potterze. Scenariusz obrazu przygotowała Joanne Rowling, a główne role grają Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol oraz Colin Farrell. Film przeniesie nas do 1926 roku. Newt Scamander (Redmayne) wraca z wielkiej wyprawy, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt. Niestety, podczas krótkiego pobytu w Nowym Jorku wszystko zaczyna się psuć.

Warto zauważyć, że film doczeka się czterech kontynuacji. Pierwsza z nich trafi do kin 16 listopada 2018 roku (zdjęcia mają ruszyć na początku przyszłego roku). Pieczę nad kolejnymi odsłonami również ma sprawować Yates.

Gameplay
2 listopada 2016 - 14:27