Transformers: The Last Knight na pierwszym zwiastunie - Gameplay - 6 grudnia 2016

Transformers: The Last Knight na pierwszym zwiastunie

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała na swoim youtube’owym kanale pierwszy zwiastun nowej odsłony cyklu Transformers. Materiał wskazuje na to, że piąta część przygód transformujących się robotów spełni oczekiwania fanów, choć zaserwowane w niej rozwiązania fabularne z pewnością zdumieją niejednego widza.

W czym rzecz? Otóż, ważną rolę w Transformers: The Last Knight odegrają podróże w czasie i przestrzeni, ukazujące alternatywne wersje znanych wydarzeń historycznych. Bohaterom przyjdzie odwiedzić realia znane z legend arturiańskich oraz pola bitewne z czasów II wojny światowej, a na ekranie zobaczymy m.in. Merlina, Hitlera i Winstona Churchilla. Jak widać, fani cyklu mogą szykować się na prawdziwy transformerowy rollercoaster, który swoją drogą zdążył już wzbudzić rozmaite kontrowersje.

Premiera kolejnego filmu kinowego opowiadającego o losach transformujących się robotów zaplanowana została na 23 czerwca 2017 roku. Będzie to ostatnia odsłona marki wyreżyserowana przez Michaela Baya. W obrazie wystąpią Mark Wahlberg (w Cade’a Yeagera wcielił się już w Wieku zagłady), Isabela Moner, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Liam Garrigan, Stanley Tucci i Anthony Hopkins. W następnych latach doczekamy się jeszcze co najmniej dwóch filmów podejmujących tematykę Transformerów. 8 czerwca 2018 roku do kin trafi spin-off poświęcony Bumblebee, natomiast rok później, 28 czerwca 2019 roku, zaplanowano debiut oficjalnej szóstej części.

Gameplay
6 grudnia 2016 - 14:03