Baywatch - pierwszy zwiastun kinowej wersji kultowego serialu - Gameplay - 8 grudnia 2016

Baywatch - pierwszy zwiastun kinowej wersji kultowego serialu

W ostatnich dniach obrodziło w zwiastuny. Kolejnym filmem zaplanowanym na przyszły rok, który doczekał się promocyjnego materiału filmowego jest Baywatch. Trailer nie zaskakuje – nie brakuje w nim pięknie wyeksponowanych, zgrabnych kobiet, umięśnionych męskich torsów, imprezowego klimatu, popisów kaskaderskich, nadmorskich widoków i niewybrednego humoru.

Fabuła filmu, który podejmie próbę przywrócenia marce dawnego blasku, skupi się na postaci Mitcha Buchannona, granego przez Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Prawy ratownik podejmie walkę z potentatem paliwowym, którego działania mogą doprowadzić do wielkiej, ekologicznej katastrofy. Mitch nie wygra tego starcia w pojedynkę – pomocy, wbrew sobie, szukać będzie u Matta Brody’ego, nowego, nie stroniącego od zabawy członka drużyny ratowniczej (w tej roli Zac Efron).

Baywatch trafi do kin 26 maja 2017 roku. W filmie, oprócz Dwayne’a Johnsona, który pełni też rolę producenta wykonawczego, i Zaka Efrona, zagrają: Alexandra Daddario, Kelly Rohrbach, Priyanka Chopra oraz Hannibal Buress. Poza tym gościnny występ zaliczą David Hasselhoff oraz Pamela Anderson, co z pewnością przypadnie do gustu fanom oryginału. Reżyserem obrazu jest Seth Gordon (m.in. Szefowie wrogowie, Złodziej tożsamości).

Baywatch – znany w Polsce pod tytułem Słoneczny patrol – był jedną z najgorętszych produkcji telewizyjnych lat 90. XX wieku. Serial nie tylko raczył nas miłymi dla oka widokami zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych, ale też wybił do rangi międzynarodowej gwiazdy Pamelę Anderson i pomógł w zbudowaniu legendy Davida Hasselhoffa.

Gameplay
8 grudnia 2016 - 14:45