Walton Goggins głównym złym w filmowym Tomb Raiderze - Gameplay - 8 grudnia 2016

Walton Goggins głównym złym w filmowym Tomb Raiderze

Powoli na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły o nadciągającej ekranizacji przygód słynnej pani archeolog. Niedawno dowiedzieliśmy się, że centralnym punktem opowieści będzie próba odnalezienia przez młodą Larę Croft zaginionego ojca. Natomiast wczoraj sieć obiegły informacje, wedle których w głównego antagonistę wcieli się Walton Goggins (dzieki, Variety).

Goggins, który jest o krok od złożenia podpisu na kontrakcie z wytwórnią MGM, ma na koncie role w takich filmach jak Kowboje i obcy oraz Django, a w ostatnim czasie mogliśmy oglądać go w Nienawistnej ósemce, gdzie wcielił się w szeryfa Chrisa Manniksa. Niestety, nie znamy żadnych szczegółów na temat antagonisty – nie wiemy nawet, czy twórcy zdecydują się wykorzystać którąś z postaci wywodzących się z gier, czy też na potrzeby filmu stworzą zupełnie nowego wroga.

Trzecia ekranizacja bestselerowej serii Tomb Raider trafi do kin 16 marca 2018 roku. Obraz zostanie wyreżyserowany przez Roara Uthauga (Hotel zła, Ucieczka, Fala), na podstawie scenariusza Genevy Robertson-Dworet (odpowiedzialnej za skrypt nowej adaptacji Dungeons & Dragons). W Larę Croft wcieli się Alicia Vikander (Dziewczyna z portretu, Ex Machina, Jason Bourne). Producentem ekranizacji jest Graham King (World War Z, Argo, Awiator). Twórcy za wzór stawiają sobie grę Tomb Raider z 2013 roku, w której Lara Croft stawia pierwsze kroki w archeologii ekstremalnej.

Gameplay
8 grudnia 2016 - 12:47