Tom Holland skacze i szybuje na zwiastunie Spider-Man: Homecoming - Gameplay - 9 grudnia 2016

Tom Holland skacze i szybuje na zwiastunie Spider-Man: Homecoming

Firma Marvel dotrzymała słowa i po budzącym wiele emocji teaserze podzieliła się pierwszym oficjalnym zwiastunem filmu Spider-Man: Homecoming. Materiał, którego premiera odbyła się w ramach wieczornego show Jimmy Kimmel Live, stanowi prawdziwą ucztę dla fanów Człowieka-Pająka, oferując wgląd w to, jak prezentować będzie się zapowiedziany na połowę przyszłego roku film z Tomem Hollandem w roli głównej.

Spider-Man: Homecoming opowie o młodych latach Petera Parkera, który rolę superbohatera musi łączyć z nauką w liceum. Pomocą służyć będzie Tony Stark/Iron Man (w tej roli oczywiście Robert Downey Jr.), a na przeszkodzie stanie Vulture, grany przez Michaela Keatona. Niewykluczone, że twórcy będą wzorować się na historii Harry’ego Pottera i w kolejnych filmach z serii – Tom Holland zagra jeszcze przynajmniej w dwóch z nich – ukażą następne lata w szkolnej ławce, przeplatane starciami z kolejnymi superzłoczyńcami.

Premiera Spider-Man: Homecoming - pierwszego samodzielnego obrazu o Człowieku-Pająku należącego do Marvel Cinematic Universe - odbędzie się 7 lipca 2017 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts (m.in. Cop Car), a autorami scenariusza John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (np. Szefowie wrogowie, Niesamowity Burt Wonderstone). Głównego bohatera zagra po raz pierwszy Tom Holland (Niemożliwe, W samym sercu morza). Ponadto na ekranie zobaczymy Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, Zendayę, Marisę Tomei, Logana Marshalla-Greena, Donalda Glovera, Jona Favreau,  Tony’ego Revoloriego, Martina Starra i Kennetha Choia. Oprawę muzyczną skomponuje Michael Giacchino.

Gameplay
9 grudnia 2016 - 08:23

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
09.12.2016 10:16
alchemiakr
34
Konsul

Czy tylko ja uważam, że filmy Marvela to takie familijne (skierowane dla 10 latków) nasączone efektami i głupimi tekstami bohaterów filmy?

post wyedytowany przez alchemiakr 2016-12-09 10:19:33
09.12.2016 15:49
Scott P.
😐
odpowiedz
Scott P.
99
Generał
Image

Moją reakcję na trailer doskonale oddaje mina Donalda Glovera z tegoż zwiastuna.
Częstotliwość pojawiania się tych filmów zaczyna mnie już powoli męczyć. Żeby chociaż wraz ze wzrostem ich liczby rosła ich jakość, a nie wręcz przeciwnie.

09.12.2016 16:46
NewGravedigger
odpowiedz
NewGravedigger
139
spokooj grabarza

takie,

meh

A byłem zachwycony jego występem w KA

09.12.2016 16:56
eJay
odpowiedz
eJay
197
Quaritch

gameplay.pl

Totalny meh i rozczarowanie. Osoba reżysera dawała jakąś nadzieję na jakąś ciekawą odskocznię od tradycyjnej formuły, tymczasem jedyne co te zwiastun prezentuje nowego to relacje ze Starkiem, które i tak miały miejsce w Civil War. Nie sądziłem, że tak szybko nakręcą remake TASM.

09.12.2016 16:58
Bezi2598
odpowiedz
Bezi2598
99
Legend

Rzygam już tymi filmami o superbohaterach, nie obejrzę nic dopóki nie wyjdzie coś na poziomie Nolanowskich Batmanów.

10.12.2016 14:11
Mutant z Krainy OZ
odpowiedz
Mutant z Krainy OZ
205
Farben

Gdyby nie seria z garfieldem to by bylo ok, a tak to ledwo jedna seria zeszla z ekranów a juz wchodzi druga :/

10.12.2016 14:17
Czarny  Wilk
odpowiedz
Czarny Wilk
88
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Kilkadziesiąt godzin po obejrzeniu trailera pamiętam tylko cameo Downey'a Juniora oraz nie-rudą nie-Mary Jane, więc jest raczej przeciętnie. Ale w sumie to mnie to jakoś nie martwi, teraz superhero wychodzi tyle że naprawdę jest z czego wybierać.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze