Tom Holland skacze i szybuje na zwiastunie Spider-Man: Homecoming - Gameplay - 9 grudnia 2016

Tom Holland skacze i szybuje na zwiastunie Spider-Man: Homecoming

Firma Marvel dotrzymała słowa i po budzącym wiele emocji teaserze podzieliła się pierwszym oficjalnym zwiastunem filmu Spider-Man: Homecoming. Materiał, którego premiera odbyła się w ramach wieczornego show Jimmy Kimmel Live, stanowi prawdziwą ucztę dla fanów Człowieka-Pająka, oferując wgląd w to, jak prezentować będzie się zapowiedziany na połowę przyszłego roku film z Tomem Hollandem w roli głównej.

Spider-Man: Homecoming opowie o młodych latach Petera Parkera, który rolę superbohatera musi łączyć z nauką w liceum. Pomocą służyć będzie Tony Stark/Iron Man (w tej roli oczywiście Robert Downey Jr.), a na przeszkodzie stanie Vulture, grany przez Michaela Keatona. Niewykluczone, że twórcy będą wzorować się na historii Harry’ego Pottera i w kolejnych filmach z serii – Tom Holland zagra jeszcze przynajmniej w dwóch z nich – ukażą następne lata w szkolnej ławce, przeplatane starciami z kolejnymi superzłoczyńcami.

Premiera Spider-Man: Homecoming - pierwszego samodzielnego obrazu o Człowieku-Pająku należącego do Marvel Cinematic Universe - odbędzie się 7 lipca 2017 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts (m.in. Cop Car), a autorami scenariusza John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (np. Szefowie wrogowie, Niesamowity Burt Wonderstone). Głównego bohatera zagra po raz pierwszy Tom Holland (Niemożliwe, W samym sercu morza). Ponadto na ekranie zobaczymy Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, Zendayę, Marisę Tomei, Logana Marshalla-Greena, Donalda Glovera, Jona Favreau,  Tony’ego Revoloriego, Martina Starra i Kennetha Choia. Oprawę muzyczną skomponuje Michael Giacchino.

Gameplay
9 grudnia 2016 - 08:23