The Predator - aktorzy wejdą na plan w przyszłym tygodniu - Gameplay - 17 lutego 2017

The Predator - aktorzy wejdą na plan w przyszłym tygodniu

Z informacji podanych przez Boyda Holbrooka, odtwórcę głównej roli w nowej odsłonie serii Predator, wynika, że aktorzy biorący udział w widowisku science fiction reżyserowanym przez Shane’a Blacka wejdą na plan filmowy w przyszłym tygodniu, najpewniej 24 lutego (dzięki, Movieweb). Premiera obrazu zaplanowana została na początek 2018 roku.

Holbrook, aktualnie pochłonięty promocją filmu Logan, czyli kolejnych przygód Wolverine’a (gra tam głównego przeciwnika Logana), znalazł chwilę, aby zdradzić nowe szczegóły o swoim następnym przedsięwzięciu. W rozmowach z kilkoma serwisami, w tym We Got This Covered, potwierdził znany fakt, że film nie będzie sequelem. „Shane Black zrobił coś zupełnie nowego, ale ciągle bardzo głęboko zanurzonego w realiach predatorskich”. Zdaniem Holbrooka, otrzymamy kosmiczny horror, choć aktor zwraca też uwagę, że dostrzeżemy w nim wyraźne inspiracje westernem.

Poza tym według Holbrooka w filmie nie dane nam będzie zobaczyć Arnolda Schwarzeneggera. Plotki na ten temat wypłynęły w marcu ubiegłego roku, kiedy to odtwórca roli majora Alana „Dutcha” Schaeffera spotkał się z Blackiem w celu omówienia kilku kwestii dotyczących nowego Predatora. Niestety, do dzisiaj nie wiemy, jaki był efekt tych rozmów, lecz wielu twierdzi, że wypowiedź Holbrooka to jedynie zasłona dymna, a Schwarzenegger mimo wszystko zaliczy niewielkie cameo.

Predator w reżyserii Shane’a Blacka (m.in. Nice GuysIron Man 3, Zabójcza broń), będący szóstym obrazem kinowym osadzonym w tym uniwersum, ma trafić do kin 9 lutego 2018 roku. Ze słów reżysera wynika, że film nie będzie ani remakiem, ani rebootem marki – twórca postawił sobie za zadanie poszerzenie naszej wiedzy o rasie kosmicznych łowców, bez negowania dotychczasowych historii. Wiemy też, że główny bohater opowieści, grany przez Boyda Holbrooka, będzie nosić nazwisko Quinn McKenna. Poza tym na ekranie zobaczymy Olivię Munn, Trevante’a Rhodesa, Keegana-Michaela Keya, Thomasa Jane’a oraz Jacoba Tremblaya. Co ciekawe, występujący w filmie predatorzy mają zostać w całości wygenerowani komputerowo.

Gameplay
17 lutego 2017 - 14:34