Strażnicy Galaktyki Vol. 2 i Obcy: Przymierze - zobacz najnowsze zwiastuny - Gameplay - 1 marca 2017

Strażnicy Galaktyki Vol. 2 i Obcy: Przymierze - zobacz najnowsze zwiastuny

Strażnicy Galaktyki Vol. 2

Kurz po oscarowej gali opadł i możemy się zająć codziennością. Akurat dzisiaj mieni się ona kosmicznymi barwami, jako że w sieci zadebiutowały nowe zwiastuny filmów Strażnicy Galaktyki Vol. 2 oraz Obcy: Przymierze. Obie produkcje trafią do kin w maju tego roku.

W pierwszej kolejności dane nam będzie zobaczyć Strażników Galaktyki Vol. 2. W kontynuacji kinowego hitu z 2014 roku prześledzimy dalsze losy Petera Quilla i jego bandy kosmicznych wyrzutków. Czekają nas kolejne starcia z międzygwiezdnymi łotrami i rozwikłanie tajemnicy ojca Star-Lorda. W filmie napisanym i wyreżyserowanym przez Jamesa Gunna (Super) grają m.in. Chris Pratt (Jurassic World, Pasażerowie), Zoe Saldana (Star Trek, Avatar), Dave Bautista (Spectre, Riddick), a także Sylvester Stallone, Kurt Russell i Glenn Close. Głosy postaciom Groota i Rocketa po raz kolejny podkładają Vin Diesel i Bradley Cooper. Premiera filmu: 5 maja 2017 roku.

Z kolei Obcy: Przymierze to najnowsza odsłona kultowego cyklu w reżyserii Ridleya Scotta (Obcy – 8. pasażer Nostromo, Łowca androidów, Gladiator, Black Hawk Down, Marsjanin). Obraz rozwinie wątki z Prometeusza z 2012 roku, a zarazem zapoczątkuje nową trylogię, mającą za zadanie wprowadzić widzów w realia uniwersum Obcego. Akcja filmu rozegra się 10 lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w Prometeuszu, ukazując historię załogi statku Covenant. W trakcie podróży w odległe zakątki galaktyki, ekipa odkryje rajski glob, który w rzeczywistości okaże się wyjątkowo niebezpiecznym światem, zamieszkałym przez androida Davida – jedyną osobę, która przeżyła misję Prometeusz. W syntetycznego bohatera wcieli się ponownie Michael Fassbender (Wstyd, Głód, Steve Jobs, Assassin’s Creed). Na ekranie zobaczymy także Guya Pierce’a (Memento, The King’s Speech, Geniusz), Jamesa Franco (127 godzin, Spider-Man), Noomi Rapace (Millenium, Sherlock Holmes: Gra cieni), Billy’ego Crudupa (Watchman. Strażnicy, Spotlight), Katherine Waterston (Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, Steve Jobs),  Jussie Smollett i Amy Seimetz. Alien: Covenant trafi do kin 4 sierpnia 2017 roku.

Gameplay
1 marca 2017 - 14:32