Ghost Recon Wildlands w rzeczywistości - kampania firmy 5.11 - DM - 12 marca 2017

Ghost Recon Wildlands w rzeczywistości - kampania firmy 5.11

Wydana właśnie gra Ghost Recon Wildlands to łakomy kąsek dla każdego gearholica - czyli maniaka sprzętu taktycznego. Wśród wielu strojów i elementów oporządzenia do wykorzystania, znajdziemy te licencjonowane, pochodzące od najlepszych firm w branży: Crye Precision, Oakley czy 5.11. Ta ostatnia przygotowała z okazji gry własną kampanię reklamową - powołując do życia „prawdziwe” Duchy z odziału Ghostów, w serii krótkich filmów przygotowywanych wraz z weteranami sił specjalnych!


Studio Ubisoft dba ostatnio, byśmy nabywając kolejne gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy, wkręcili się odpowiednio w klimat oglądając krótkie, fabularyzowane filmy nawiązujące do danego tytułu. Tak było przy okazji The Division i niedawno, przed premierą Ghost Recon Wildlands. Produkcja War within the cartel przybliżała nam jednak postacie samego kartelu. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć „w realu” oddział Duchów, powinien skierować swoją uwagę na firmę 5.11.

5.11 to znany, amerykański producent sprzętu taktycznego dla służb mundurowych. W ich fabryce powstają m.in. ubrania, buty, rękawiczki, kabury, noże, plecaki, szelki, a dobra jakość i renoma sprawiły, że sięgają po nie również osoby nie związane zawodowo z militariami.


Z okazji premiery gry Ghost Recon Wildlands, firma przygotowała serię filmów z prawdziwymi Duchami w roli głównej, przeplatając sceny gry z sekwencjami Live Action, starając się odtworzyć postacie Nomada, Weavera, Midasa i Holta. W krótkich klipach posłuchamy spostrzeżeń prawdziwych weteranów sił specjalnych na temat strzałów synchronicznych, działania w ukryciu, przchwytywania pojazdów i używanego arsenału oraz zobaczymy w akcji realną broń i pojazdy. Całość połączona jest z internetowym sklepem 5.11, gdzie można wybrać sprzęt upodobniający nas do wybranego Ducha. Zakupy są oczywiście opcjonalne, ale klipy warto zobaczyć!

Strona oficjalna

DM
12 marca 2017 - 18:48