Charles Dance z Gry o tron w obsadzie Godzilla: King of the Monsters - Gameplay - 19 maja 2017

Charles Dance z Gry o tron w obsadzie Godzilla: King of the Monsters

Sally Hawkins i Charles Dance w obsadzie Godzilla: King of the Monsters. Źródło: comingsoon.net

Od kilku tygodni poznajemy nazwiska kolejnych aktorów, którym dane będzie zagrać w kontynuacji Godzilli z 2014 roku. Kyle Chandler (Manchester by the Sea, Bloodline), Vera Farmiga (cykl Obecność) i  Millie Bobby Brown (Stranger Things) to tylko niektórzy z nich. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do obsady Godzilla: King of the Monsters dołączyli również Charles Dance, czyli jedna z gwiazd Gry o tron, oraz Sally Hawkins, która po raz kolejny wcieli się w doktor Vivienne Graham.

Na temat bohatera, którego zagra Dance, nie wiemy aktualnie nic. Z kolei Hawkins będzie drugą – po Kenie Watanabe (dr Ishiro Serizawa) – osobą z obsady Godzilli z 2014 roku, jakiej dane będzie zagrać w pierwszej z dwóch kontynuacji. Czy pojawi się również w zaplanowanym na 2020 rok Godzilla vs. Kong? Czas pokaże. W Godzilla: King of the Monsters zobaczymy również O'Shea Jacksona Jr. (Straight Outta Compton) oraz Aishę Hinds (W ciemność: Star Trek).

Debiut Godzilla: King of the Monsters jest zaplanowany na 22 marca 2019 roku. Aktualnie twórcy przygotowują się do zaplanowanych na przyszły miesiąc zdjęć. Film wyreżyseruje Michael Dougherty (Krampus. Duch Świąt, Upiorna noc Halloween, scenarzysta X-Men 2 i Superman: Powrót), który zastąpił na stanowisku Garetha Edwardsa (Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie). Celem twórców będzie oczywiście powtórzenie sukcesu Godzilli z 2014 roku, który zarobił na całym świecie około 530 mln dolarów.

Obraz będzie częścią tzw. MonsterVerse, czyli potwornego uniwersum od Legendary Pictures, zapoczątkowanego w 2014 roku za sprawą Godzilli. Do cyklu przynależą również obrazy Kong: Wyspa Czaszki (10 marca 2017 roku) oraz zaplanowany na 2020 rok, łączący oba światy Godzilla vs. Kong.

Gameplay
19 maja 2017 - 15:00