Jumanji: Welcome to the Jungle - zobacz pierwszy zwiastun - Gameplay - 29 czerwca 2017

Jumanji: Welcome to the Jungle - zobacz pierwszy zwiastun

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna Jumanji: Welcome to the Jungle – nadchodzącej kontynuacji słynnej komedii przygodowej z udziałem nieodżałowanego Robina Williamsa. Materiał, choć w końcówce całkiem efektowny, raczej nie pomoże miłośnikom oryginału w przekonaniu się do kontrowersyjnego pomysłu wskrzeszenia tej 22-letniej już marki.

Zwiastun – opublikowany w pierwszej kolejności na Facebooku przez The Rocka – przybliża tło fabularne nadchodzącej produkcji. Opowie ona historię czworga nastolatków, walczących o przetrwanie, po tym jak trafili do wyjątkowo nieprzyjaznego, wirtualnego świata istniejącego wewnątrz konsolowej wersji Jumanji. Na miejscu ze zdziwieniem stwierdzają, że nie mają już kilkunastu lat, a są dorosłymi ludźmi – co więcej, odgrywają role wcześniej wybranych bohaterów gry. Jak widać, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie szeregu zmian (rezygnacja z planszówki, wirtualni bohaterowie itd.), które stoją w zdecydowanej opozycji do rozwiązań znanych z oryginalnego Jumanji. W materiale nie brakuje też drobnych mrugnięć okiem w stronę graczy - zaliczyć do nich można wiszące na ścianie plakaty The Last Guardian i Uncharted 4: Kres Złodzieja.

Jumanji: Welcome to the Jungle trafi do kin 20 grudnia 2017 roku. Reżyserem filmu jest Jake Kasdan, znany z Sekstaśmy i Złej kobiety. Scenariusz napisali Chris McKenna, Scott Rosenberg i Jeff Pinkner, z kolei jednym z producentów wykonawczych jest Chris Van Allsburg, autor książkowego oryginału (w dorobku ma również uznany Ekspres polarny). W czwórkę głównych bohaterów wcielą się Dwayne Johnson, Kevin Hart, Karen Gillian i Jack Black. W filmie wystąpią również Nick Jonas, Tim Matheson i Missi Pyle.

Gameplay
29 czerwca 2017 - 15:00