Pilot spin-offu Synów Anarchii wymienia część obsady i doczeka się dokrętek - Gameplay - 6 lipca 2017

Pilot spin-offu Synów Anarchii wymienia część obsady i doczeka się dokrętek

O planach stworzenia Mayans MC, spin-offu zakończonego w 2014 roku po siedmiu sezonach serialu sensacyjnego Synowie Anarchii, pierwszy raz usłyszeliśmy krótko po emisji finałowego odcinka opowieści o członkach klubu motocyklowego z miasteczka Charming. Od tego czasu co jakiś czas docierały do nas kolejne wieści o kształcie produkcji oraz o tym, kogo w niej zobaczymy. Część z tych informacji właśnie się zdezaktualizowała.

Jak donosi serwis Deadline, pilotowy odcinek Mayans MC czekają liczne zmiany. Prawdopodobnie najistotniejsza jest zmiana reżysera – Kurt Sutter, ojciec sukcesu Synów Anarchii, który miał odpowiadać za całe przedsięwzięcie, ostatecznie zajmie się jedynie scenariuszem. Na planie zastąpi go Norberto Barba, dawniej pełniący podobne stanowisko przy Preacherze oraz Wirusie.

Zmieniona też zostanie część obsady, w tym odtwórcy pewnych kluczowych ról. Według wcześniejszych informacji, na ekranie zobaczyć mieliśmy m.in J.D. Pardo w roli klubowego świeżaka Ezekiela „EZ” Reyesa, Edwarda Jamesa Olmosa wcielającego się w jego ojca, Jaqueline Obradors w charakterze jego matki oraz Johna Ortiza jako prezydenta klubu. Nie ujawniono, które z tych ról zostaną obsadzone ponownie, charakter zmian ma jednak doprowadzić do konieczności przeprowadzenia znaczących dokrętek.

Serial osadzony zostanie dwa lata po wydarzeniach z finałowego odcinka Synów Anarchii i skupi się na losach latynoskiego gangu motocyklowego Mayans. Akcję obserwować będziemy z perspektywy nowego członka oddziału klubu ulokowanego na granicy między Meksykiem a Kalifornią. Stacja FX na razie złożyła zamówienie jedynie na odcinek pilotowy, od którego jakości zależeć będzie, czy i kiedy dostaniemy cały sezon.

Gameplay
6 lipca 2017 - 11:56