Luke Cage - nowi bohaterowie w drugim sezonie - Gameplay - 6 lipca 2017

Luke Cage - nowi bohaterowie w drugim sezonie

W drugim sezonie Luke'a Cage'a do Mike’a Coltera, Rosario Dawson i Simone Missick dołączą nowi aktorzy.

18 sierpnia do oferty platformy Netflix trafią Defenders. Seria połączy i rozwinie historie przedstawione w dotychczasowych odcinkach marvelowskich seriali Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist. Nie oznacza to jednak, że samodzielne produkcje poświęcone poszczególnym superbohaterom nie doczekają się kontynuacji. Mamy tu na myśli również dalsze przygody Luke’a Cage’a, na temat których właśnie się co nieco dowiedzieliśmy.

Prace nad drugim sezonem dobrze przyjętego Luke’a Cage’a trwają od kilku tygodni. Serial kręcony jest w Nowym Jorku i to właśnie plan zdjęciowy jest źródłem najnowszych doniesień (dzięki, Screenrant). Mamy na myśli nowych aktorów, których dane nam będzie zobaczyć na ekranie. W produkcji ujrzymy Mustafę Shakira (The Deuce, Zamęt, Długa noc), który wcieli się w Johna McIvera, oraz Gabrielle Dennis (Rosewood, Call Me King), grającą Tildę Johnson, znaną szerzej jako Nightshade.

Dołączą oni do większości członków obsady pierwszego sezonu, a więc do odtwórcy głównej roli Mike’a Coltera, a także Rosario Dawson, Alfre Woodard, Theo Rossiego oraz Simone Missick. W sieci można również natrafić na nieoficjalne doniesienia, wedle których w produkcji wystąpi Lucy Liu, znana z takich filmów jak Kill Bill, Człowiek o żelaznych pięściach i Chicago. Do premiery drugiego sezonu Luke’a Cage’a – podobnie jak kontynuacji Daredevila, Jessiki Jones i być może Iron Fist – dojdzie w 2018 roku.

Gameplay
6 lipca 2017 - 14:15