Główni bohaterowie filmu o Hanie Solo na zdjęciach z planu - Gameplay - 10 lipca 2017

Główni bohaterowie filmu o Hanie Solo na zdjęciach z planu

Czy Alden Ehrenreich będzie godnym następcą Harrisona Forda?

Wiadomość o utracie reżyserów i przejęciu samodzielnego filmu o przygodach Hana Solo przez Rona Howarda odbiła się szerokim echem. I choć zatrudnienie autora Pięknego umysłu należy poczytywać raczej jako coś pozytywnego, tak niepotwierdzone doniesienia o kiepskich wynikach pracy Phila Lorda i Christophera Millera i narzekania na grę aktorską Aldena Ehrenreicha, następcy Harrisona Forda, postawiły przedsięwzięcie w bardzo niekorzystnym świetle. Niemniej prace trwają, a do sieci wyciekają kolejne zdjęcia z planu zdjęciowego.

Na nieoficjalnych fotografiach, tym razem zaprezentowanych przez serwis TMZ.com, widać Hana Solo (w tej roli wspomniany już Alden Ehrenreich) u boku swojego mentora Becketta (Woody Harrelson) i przyjaciela Chewbacci (Joonas Suotamo). Przed nimi stoi tajemnicza kobieta, najpewniej grana przez Emilię Clarke. Redakcja do zdjęć dołączyła również krótki materiał wideo, nagrany mniej więcej w tym samym momencie. Należy zauważyć, że zarówno zdjęcia, jak i film dokumentują etap prac, gdy u sterów projektu zasiadali Lord i Miller.

Źródło: TMZ.com
Źródło: TMZ.com

W temacie terminu premiery nic się nie zmienia – pierwszy samodzielny film o przygodach Hana Solo ma trafić do kin 25 maja 2018 roku. Obok Aldena Ehrenreicha (Ave, Cezar!, Blue Jasmine), Woody’ego Harrelsona (Skandalista Larry Flynt, To nie jest kraj dla starych ludzi, Iluzja), Emilii Clarke (Gra o tron, Terminator: Genisys) i Joonasa Suotamo na ekranie zobaczymy: Donalda Glovera (Marsjanin, serial Atlanta) jako Lando Calrissiana, Thandie Newton (W pogoni za szczęściem, Westworld) oraz Phoebe Waller-Bridge (Fleabag).

Produkcja przedstawi kilka lat z życia awanturnika, poczynając od chwili wejścia w dorosłość. Jego historia będzie kontynuowana w kolejnych dwóch częściach, aż do momentu, gdy dane nam było poznać Hana w Nowej nadziei. Autorami scenariusza są Lawrence Kasdan (Imperium kontratakuje, Powrót Jedi i Przebudzenie Mocy) i jego syn Jon, natomiast proces produkcji nadzorują prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simon Emanuel.

Gameplay
10 lipca 2017 - 14:30