David Hasselhoff zapowiada swój udział w reboocie Nieustraszonego - Gameplay - 7 sierpnia 2017

David Hasselhoff zapowiada swój udział w reboocie Nieustraszonego

W zeszłym roku świat obiegły wieści o pracach nad kolejną reinkarnacją Knight Ridera, kultowego amerykańskiego serialu z lat osiemdziesiątych, w Polsce świecącego tryumfy dekadę później pod tytułem Nieustraszony. Nad produkcją czuwa Justin Lin, odpowiedzialny za serię Szybcy i wściekli, oraz serwis internetowy Machinima. Wygląda na to, że w nowej wersji zobaczymy także gwiazdę oryginału, Davida Hasselhoffa.

Jak donosi serwis CinemaBlend, gdy popularny aktor został zapytany o udział w nadchodzących filmach Marvela, unikał konkretnej odpowiedzi. Jednocześnie Hasselhoff powiedział, że aktualnie pracuje nad projektem, o którym nie może zbyt wiele powiedzieć… prócz tego, że pierwszym członem jego nazwy jest Knight, a ostatnim Rider. Choć gwiazda oryginału nie potwierdziła jednoznacznie, że zobaczymy ją na ekranie, to raczej mało prawdopodobne jest, by jego udział ograniczony został jedynie do pomocy zza kamery.

David Hasselhoff to amerykański aktor, który tryumfy święcił w latach osiemdziesiątych za sprawą takich seriali jak Nieustraszony oraz Słoneczny Patrol. W ostatnich latach Hasselhoff ponownie zyskał sympatię widzów dzięki udziałowi w Sharknado 4, Strażnikach Galaktyki 2, nowej wersji Słonecznego Patrolu oraz w Kung Fury. Oprócz aktorstwa, David Hasselhoff od przeszło trzydziestu lat zajmuje się śpiewaniem, mając na swoim koncie prawie dwadzieścia wydanych albumów.

W Nieustraszonym wcielał się on w rolę agenta rozwiązującego kryminalne zagadki za kierownicą supernowoczesnego, inteligentnego samochodu KITT. W Polsce serial emitowany był od roku 1995 i cieszył się sporą popularnością. Produkcja doczekała się czterech sezonów, dwóch filmowych kontynuacji oraz licznych projektów pobocznych w rodzaju książek czy gier komputerowych. W 2008 roku stacja NBC próbowała wskrzesić cykl z wymienioną obsadą, ale nowa wersja nie zdobyła przychylności widzów i została skasowana po pierwszym sezonie.

Gameplay
7 sierpnia 2017 - 12:06

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz