David Hasselhoff spotyka Strażników Galaktyki w teledysku do Inferno - Gameplay - 7 sierpnia 2017

David Hasselhoff spotyka Strażników Galaktyki w teledysku do Inferno

Inferno – utwór napisany przez reżysera Jamesa Gunna z myślą o napisach końcowych Strażników Galaktyki Vol. 2 – spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów marki. Nie tylko z uwagi na swoją muzyczną jakość, ale też ze względu na udział w nagraniach samego Davida Hasselhoffa. Teraz, w związku z nadciągającą premierą domowego wydania filmu (edycja Blu-ray zadebiutuje 22 sierpnia), firma Marvel udostępniła w sieci oficjalny teledysk do wymienionej wyżej kompozycji.

Klip został nakręcony w bardzo prześmiewczym stylu, inspirowanym nie tylko Strażnikami Galaktyki, ale też przełomem lat 70. i 80. XX wieku, w którym to okresie zakorzeniona jest oprawa muzyczna jednego z najbardziej dochodowych filmów tego roku. Wspomniany już David Hasselhoof pojawia się przed kamerą w towarzystwie Zoe Saldany, Dave’a Bautisty, Michaela Rookera, Karen Gillan, Pom Klementieff i Seana Gunna, pozostając jednak głównym bohaterem teledysku. W przedsięwzięciu wziął nawet udział James Gunn, nie wspominając oczywiście o obowiązkowym cameo Stana Lee.

W Strażnikach Galaktyki Vol. 2 – kontynuacji kinowego hitu z 2014 roku – śledzimy dalsze losy Petera Quilla i jego bandy kosmicznych wyrzutków. W filmie grają m.in. Chris Pratt (Jurassic World, Pasażerowie), Zoe Saldana (Star Trek, Avatar), Dave Bautista (Spectre, Riddick), a także Sylvester Stallone, Kurt Russell i Glenn Close. Głosy postaciom Groota i Rocketa po raz kolejny podłożyli Vin Diesel i Bradley Cooper. Obraz zadebiutował 5 maja tego roku i do tego czasu wygenerował ponad 861 mln dolarów przychodu.

W przyszłym roku Strażnicy Galaktyki powrócą do kin za sprawą Avengers: Infinity War, aby wspomóc superbohaterów w walce z Thanosem.

Gameplay
7 sierpnia 2017 - 14:00

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz