Pierwsze zdjęcia Josha Brolina w roli Cable’a w filmie Deadpool 2 - Gameplay - 8 sierpnia 2017

Pierwsze zdjęcia Josha Brolina w roli Cable’a w filmie Deadpool 2

Kampania reklamowa Deadpoola 2 powoli zaczyna się rozkręcać. Po zdjęciach przedstawiających głównego bohatera oraz Domino, mutantkę-najemniczkę zdolną do wpływania na prawdopodobieństwo, przyszła kolej na prezentację kreacji Josha Brolina, który wcielił się w podróżującego w czasie żołnierza Nathana Summersa, lepiej znanego pod pseudonimem Cable.

Możliwość przyjrzenia się Cable’owi zawdzięczamy wcielającemu się w Deadpoola Ryanowi Reynoldsowi, który za pomocą konta w serwisie Twitter regularnie dzieli się ze światem materiałami dotyczącymi swojego najnowszego filmu. Na opublikowanym przez aktora zdjęciu widać twarz podróżnika w czasie. Niedługo po Reynoldsie, kolejne zdjęcie - pokazujące tym razem postać w całej okazałości - udostępnił sam zainteresowany, Josh Brolin. Wygląda na to, że obyło się bez drastycznych zmian wyglądu w stosunku do komiksowego pierwowzoru – postać zachowała charakterystyczną bliznę, świecące się oko oraz robotyczne ramię

Nathan Summers to postać występująca w komiksach Marvela od trzydziestu lat. Jest on synem Scotta Summersa (Cyclopsa) oraz klona Jean Grey (Phoenix). Jako niemowlę Nathan zachorował na nieuleczalną chorobę. By ratować życie syna, rodzice wysłali go w odległą przyszłość, skąd jakiś czas później powrócił jako dorosły żołnierz. Od tego czasu Cable regularnie współpracował z X-Men, zaprzyjaźnił się także z Deadpoolem, z którym miał okazję współpracować przy wielu okazjach. Choć jest on potężnym telekinetykiem, w walce polega głównie na umiejętnościach żołnierskich, gdyż większość jego mocy stale wykorzystywana jest do powstrzymywania próbującego opanować ciało żołnierza wirusa.

Josh Brolin to amerykański aktor znany z ról w takich filmach jak To nie jest kraj dla starych ludzi, Faceci w czerni 3 oraz Sin City 2: Damulka warta grzechu. Nie jest to jego pierwszy kontakt z kinem superbohaterskim, gdyż od kilku lat wciela się on w rolę złoczyńcy Thanosa w filmach z kinowego uniwersum Marvela. W Deadpoolu 2 przyjdzie mu grać u boku Ryana Reynoldsa, Moreny Baccarin, Zazie Beetz oraz Brianny Hildebrand. Premiera filmu zaplanowana została na 1 czerwca 2018 roku.   

Gameplay
8 sierpnia 2017 - 10:39