Wiemy kto zastąpi Eda Skreina w Hellboyu - Gameplay - 12 września 2017

Wiemy, kto zastąpi Eda Skreina w Hellboyu

Dwa tygodnie temu sieć obiegła wieść, że Ed Skrein postanowił zrezygnować z roli Majora Bena Daimio w nowym Hellboyu. Powodem tej decyzji były kontrowersje, jakie wywołał angaż białego aktora do roli postaci o azjatyckich korzeniach. Sytuacja zmusiła producentów do szybkich poszukiwań kogoś, kto mógłby wypełnić zwolnione przez aktora miejsce. Istnieje bardzo duża szansa, że lukę tę wypełni gwiazda Zagubionych oraz Hawaii Five-0.

Według doniesień serwisu The Hollywood Reporter trwają negocjacje między wytwórniami Lionsgate i Millenium a Danielem Dae Kimem. Jeśli obie strony się dogadają, amerykański aktor pochodzenia koreańskiego wcieli się w postać Bena Daimio, członka Biura Badań Paranormalnych i Obrony. Jest to organizacja monitorująca nadnaturalne sytuacje na całym świecie, do której należał m.in. Hellboy. Cechą wyróżniającą Daimio jest zdolność do transformowania się w jaguara pod wpływem gniewu bądź bólu.

Danielowi Dae Kimowi szczególną rozpoznawalność przyniosły role Jina Soo-Kwona w Zagubionych oraz China Ho Kelly'ego w Hawaii Five-0. Aktora mogliśmy także zobaczyć w drobnych rolach w m.in. filmach Spider-Man 2, Miasto gniewu oraz Hulk. Fani gier komputerowych mogą go kojarzyć jako głos Johnny'ego Gata, bohatera cyklu Saints Row.

Produkcja Hellboya rozpocznie się w tym miesiącu. Tytuł będzie rebootem cyklu. Za kamerą stanie Neil Marshall, zaś prace nad scenariuszem powierzono Andrewowi Crosby'emu, Christopherowi Goldenowi oraz twórcy komiksowego pierwowzoru Mike'owi Mignoli. W tytułową rolę wcieli się David Harbour, a w obsadzie znaleźli się Milla Jovovich, Ian McShane i Sasha Lane. Data premiery filmu nie została jeszcze ogłoszona.

Gameplay
12 września 2017 - 11:18