Tim Miller wyreżyseruje Terminatora 6 - Gameplay - 14 września 2017

Tim Miller wyreżyseruje Terminatora 6

James Cameron i Tim Miller wkrótce ujawnią pierwsze szczegóły o Terminatorze 6.

Doczekaliśmy się rozwikłania kolejnej zagadki związanej z szóstą odsłoną Terminatora. Z informacji udostępnionych przez firmę producencką Skydance Media wynika, że reżyserem widowiska będzie Tim Miller – twórca ubiegłorocznej, bardzo udanej ekranizacji przygód Deadpoola.

Źródłem informacji jest ogłoszenie, jakie Skydance Media zamieściło w serwisie Eventbrite. Firma zaprasza na spotkanie z Jamesem Cameronem i Timem Millerem, w ramach którego twórcy opowiedzą o współpracy i zaangażowaniu w proces produkcji szóstej części serii. Wydarzenie odbędzie się 19 września w kinie Paramount na terenie wytwórni Paramount Pictures i poprzedzi je pokaz filmu Terminator 2: Dzień sądu w 3D. Przy okazji poznaliśmy oficjalne logo filmu, którego tytuł zdaje się obecnie brzmieć Terminator.

Jako że obraz nie miał dotąd reżysera, a James Cameron będzie jedynie scenarzystą i wspólnie z Davidem Ellisonem, właścicielem Skydance Media, wyprodukuje ten oraz dwa kolejne Terminatory (w tym czasie zajmie się reżyserią kolejnego Avatara), sprawa jest jasna – to właśnie Miller, który był najpoważniejszym kandydatem do objęcia tego stanowiska, stanie za kamerą.

Od pewnego czasu wiemy, że w Terminatorze 6 – dającym początek nowej trylogii osadzonej w tym uniwersum – wystąpi Arnold Schwarzenegger. Aktor nie wcieli się jednak w T-800, którego grał w Terminatorze, Terminatorze 2: Dniu sądu, Terminatorze 3: Buncie maszyn i Terminatorze: Genisys. Prawdopodobnie przypadnie mu rola człowieka, który zainspirował Skynet do wyprodukowania cyborga T-800. Zdjęcia do szóstego Terminatora, mającego kontynuować wątki z Genisys, ruszą w marcu 2018 roku. Termin premiery nie jest znany, ale obstawiamy, że dojdzie do niej w 2019 roku.

Gameplay
14 września 2017 - 14:30