Co dalej z Thorem? - Gameplay - 19 października 2017

Co dalej z Thorem?

W dwóch poprzednich filmach o Thorze w Jane Foster wcielała się Natalie Portman.

Wraz z Thor: Ragnarok końca dobiegnie trylogia o Thorze, jednym z najpopularniejszych superbohaterów Marvela. Postać, w którą wciela się Chris Hemsworth, dane nam będzie zobaczyć jeszcze w dwóch kolejnych filmach z cyklu Avengers, ale jej przyszłość jest niepewna. Jednym z rozważanych pomysłów – mających pchnąć markę na nowe tory – jest uczynienie główną bohaterką Jane Foster, która w realiach komiksowych zastąpiła Thora Odinsona i przejęła po nim nie tylko młot Mjolnir, ale także imię.

Takie rozwiązanie przypadło również do gustu Karlowi Urbanowi, wcielającemu się w Thor: Ragnarok w Skurge’a. Podczas rozmowy, którą znajdziecie na kanale Monkeys Fighting Robots w serwisie YouTube, aktor stwierdził, że chętnie wybrałby się na taki film, i że „nastał ku temu właściwy czas”. Przy okazji w przypływie szczerości przyznał, że nie zna zbyt dobrze komiksowego oryginału i nie jest pewny, jak miałoby to wyglądać od strony scenariusza.

Komiksowa Jane Foster – wcześniej pielęgniarka, a następnie pani doktor, odgrywająca ważną rolę w życiu Thora – została boginią błyskawic w 2014 roku, po tym jak Odinson przestał być godnym Mjolnira. Dołączyła również do Avengerów. W dwóch poprzednich ekranizacjami wcielała się w nią – jeszcze przed transformacją – Natalie Portman, która ostatnimi czasy wydaje się być otwarta na powrót do uniwersum Marvela. Co ciekawe, w Ragnaroku ma zostać wyjaśniony powód rozstania Thora i Jane, co daje twórcom duże pole do popisu. Zapewne wiązać się on będzie z nową postacią kobiecą, Walkirią (w tej roli Tessa Thompson).

Thor: Ragnarok trafi do polskich kin 25 października tego roku. Reżyserem filmu jest Taika Waititi (Boy, Co robimy w ukryciu). Pierwsze skrzypce zagrają w nim powracający Chris Hemsworth, Tom Hiddleston i Anthony Hopkins. Na ekranie zobaczymy również Cate Blanchett, która wcieli się w Helę, Jeffa Goldbluma w roli Grandmastera i Marka Ruffalo, grającego Hulka. W trzecim z kolei kinowym filmie o bogu piorunów bohater zostanie pozbawiony mocy przez władczynię piekieł Helę i trafi na obcą planetę.

Gameplay
19 października 2017 - 18:00

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.10.2017 01:11
Nerka
Nerka
114
Generał

Natalie Portman kobiecym Thorem,yesss :D

20.10.2017 04:23
odpowiedz
zanonimizowany832625
55
Generał

Za male cycki mam.

20.10.2017 09:35
Fizzly Pizzly
odpowiedz
Fizzly Pizzly
45
Goozys na BANanIE!

Portman kompletnie nie pasuje do tej roli.

20.10.2017 09:40
Czarny  Wilk
odpowiedz
Czarny Wilk
88
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Lubię Natalie, ale filmowa Jane jest tak kiepsko nakreśloną postacią, że nie wiem jakie wygibasy fabularne musieliby wykonać twórcy, żeby zrobić z niej materiał na kompetentną i likeable (super)bohaterkę.

20.10.2017 10:41
NewGravedigger
odpowiedz
1 odpowiedź
NewGravedigger
139
spokooj grabarza

Dlaczego Thor przestał być godny?

20.10.2017 11:32
Czarny  Wilk
Czarny Wilk
88
Bo jestem czarny

GRYOnline.plTeam

Nick Fury w trakcie Original Sin wyszeptał coś Thorowi. Wstrząsnęło to Odinsonem tak bardzo, że stał się niegodny. Dalej spoilery:

spoiler start

Fury powiedział "Gorr miał rację". Gorr to bogobójca, który zniszczył niezliczone ilości panteonów, gdyż uznał, że bogowie są światu niepotrzebni i sprowadzają jedynie cierpienie. Thor miał z nim bardzo ciężką przeprawę, którą wprawdzie wygrał o włos,
ale ziarno niepewności zostało zasiane. Fury sprawił, że wykiełkowało.

spoiler stop

20.10.2017 11:27
Drackula
odpowiedz
Drackula
194
Bloody Rider

Kiedys lubilem te komiksy, ale to filmowe poplatanie z pomieszaniem skutecznie mnie zniechecilo do jakichkolwiek filmow o superbohaterach. Takze obecnie jaka dla mnie te uniwersa moga rownie dobrze przestac istniec.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze