Fallout: New Vegas - Bullet Time - Rock - 30 października 2010

Fallout: New Vegas - Bullet Time


Fallout: New Vegas to gra wybitna, ale nie pozbawiona pewnych wad. Osobiście niespecjalnie przepadam ze systemem walki. W czasie rzeczywistym trudno cokolwiek trafić, natomiast VATS, który odrobinę ratuje sytuację, jest zupełnie do niczego przy dużych odległościach. Na szczęście znalazłem doskonałe rozwiązanie, a mianowicie mod, który wprowadza do gry Bullet Time.

 

Jak działa to rozszerzenie? Ano tak, jak na Bullet Time przystało. Znacząco spowalnia czas ułatwiając trafienie przeciwników, a tym samym całą walkę. Przy czym nie rujnuje w żaden sposób balansu. Czas jaki spędzimy w BT zależy od ilości naszych punktów akcji, których na bieżąco, w trakcie spowolnienia, ubywa. Wszystko sobie zresztą można bardzo ładnie ustawić, tak aby dostosować poziom trudności do własnych potrzeb.

Jeżeli o mnie chodzi, to cała zabawa wygląda teraz tak, jak powinna od samego początku. Walka jest znacznie ciekawsza, strzela się zdecydowanie przyjemniej i zaczyna to przypominać dobrego FPSa, z rewelacyjnym tłem RPG.

Mod znajdziecie w serwisie NEW VEGAS NEXUS, który wymaga, zdaje się, rejestracji do pobrania plików, ale nie jest to przecież jakaś wielce kłopotliwa sprawa. Bezpośredni link do samego moda - Bullet Time.

Rock
30 października 2010 - 11:44