World of Warcraft: Cataclysm - Orgrimmar Video - Rock - 13 listopada 2010

World of Warcraft: Cataclysm - Orgrimmar Video

Z Kataklizmem przyjdzie masa zmian, ale chyba żadna stolica nie doświadczy ich w tym stopniu co miasto Orków - Orgrimmar. Wraz z przekazaniem władzy nad Hordą w ręce Hellscreama, przyjdzie czas na totalną przebudowę, począwszy od przeniesienia najważniejszych budynków, a skończywszy na wystroju miasta. Te zmiany mieliście już pewnie nie raz okazję oglądać, ja natomiast zestawiłem nowy Orgrimar ze starym, dzięki czemu powinny być widoczne te bardziej subtelne różnice, jak kolorystyka i ogólny klimat nowej stolicy.

Orgrimmar będzie zdecydowanie bardziej przypominał teraz twierdzę. Mury miasta zostały przyozdobione metalowymi wzmocnieniami, do wnętrza została również przeniesiona wieża cepelinów, a Gobliny czyli nowy sojusznik hordy, otrzymały specjalny obszar, na którym ta technologicznie zafiksowana rasa może sobie do woli eksperymentować, roztaczając wokół całe masy zanieczyszczeń i średniej urody smog.

Rzucimy sobie również okiem na Garrosha Hellscreama i zobaczymy co też nowy wódz hordy ma nam do powiedzenia. Ominie nas jednak przyjemność rozmowy z "nowym" Gamonem, który dołączył do elity i do tego otrzymał 85 poziom, ale niestety stał się tym razem celem pełnego rajdu, który radośnie zakończył jego żywot.

Rock
13 listopada 2010 - 22:16