Olaboga jakie ładne GTA IV! - fsm - 18 lutego 2011

Olaboga, jakie ładne GTA IV!

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to Grand Theft Auto IV na sterydach! Co tam te wszystkie zwiastuny, którymi atakują moi koledzy. Owszem - są świetne. Ale moja reakcja po obejrzeniu ruszającego się, prześlicznego GTA IV była podobna, co po projekcji filmiku zapowiadającego Dead Island - wow! Zapraszam, myślę że co niektórzy się zachwycą.

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, gdy zdolni ludzie upiększają starzejące się produkty. Jakiś czas temu pisałem o Morrowindzie, na GOL-u był też swego czasu dwuczęściowy artykuł o poprawiających grafikę modyfikacjach. Na podpakowane GTA trafiłem przypadkiem, ale naprawdę warto rzucić okiem - koniecznie w HD.

Prawda? A mam dla Was jeszcze drugi filmik. Modyfikacji w sumie jest tutaj kilka: ładne modele prawdziwych samochodów, wypasione drzewka, realistyczne tekstury i paczka nazwana SORA. Praktycznie wszystko potrzebne do przekonania się, że Wasz wypasiony komputer jednak nie jest wcale taki super (znowu!), znajduje się na stronie gta4-mods.com (i pod powyższymi linkami), a wewntualne dodatkowe instrukcje są na stronie PC Games Hardware. Mam nadzieję, że się zbytnio nie przeterminowały. No to jeszcze jeden filmik i życze wszystkim miłego weekendu.

fsm
18 lutego 2011 - 15:37