6 pytań o Wybuchające Beczki - FAQ - K. Gonciarz - 7 maja 2011

6 pytań o Wybuchające Beczki - FAQ

Wybuchające Beczki od wczoraj są w przedsprzedaży w sklepie GRY-OnLine! Zachęcam do zamawiania, cieszę się że książka budzi tyle emocji i zainteresowania - sklepowy automat przydzielił jej już status bestsellera!

To bardzo ważne dni dla mnie, patrząc tak zupełnie prywatnie. Nie mogę się doczekać, aż ujawnię o Beczkach kolejne informacje i zaprezentuję nowe fragmenty. Mam kilka mocnych asów w rękawie i klawiatura świerzbi, ale wszystko po kolei.

Chciałbym odpowiedzieć na kilka często pojawiających się pytań na temat tego projektu, a także rozwiać kilka organizacyjnych wątpliwości. Oczywiście w zakresie, w którym mogę teraz o pewnych rzeczach opowiadać.

Jak otrzymać dedykację?

Daleki jestem od wpychania na siłę książek z autografami - w ogóle sam autograf jako forma wydaje mi się dość suchy. Dlatego też, za namową załogi sklepu i kilku bliskich osób, postanowiliśmy umożliwić Wam zażyczenie sobie na swoim egzemplarzu dedykacji - spersonalizowanej dla Was bądź kogoś, komu chcecie książkę sprezentować.

Jaka może być treść dedykacji?

Nie wierzę w wagę samego podpisu, ani nie uważam się za osobę którą o "autograf" powinno się prosić - ale bardzo chętnie napiszę na Waszych książkach podziękowanie za to, że się tym tekstem zainteresowaliście. Napiszcie więc maila na adres wskazany na karcie produktu, najlepiej podając numer zamówienia oraz pisząc, jaką dedykację byście chcieli. Przede wszystkim dla kogo ma ona być. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia to też tam napiszcie, pokombinujemy.

Czy książka będzie w Empikach?

Na ten moment nie ma planów sprzedawania jej w retailu. Z wielu powodów, których nie chciałbym publicznie roztrząsać.

Pre-order w sklepie gry-online.

Czy będzie wersja elektroniczna?

Nie potrafię w tym momencie jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno premiera odbędzie się tylko w wersji papierowej.

Jak to jest, że książce patronują konkurencyjne serwisy?

Sprawa jest prosta: chociaż jestem pracownikiem GRY-OnLine S.A., oficjalnie i prywatnie mocno związanym z tvgry.pl i gry-online.pl, Wybuchające Beczki nie są projektem realizowanym przez tę firmę. Otrzymałem od swoich kolegów wsparcie na zasadzie patronatu medialnego - stad też na łamach gry-online.pl znajdziecie newsy o książce oraz, w przyszłości, jej fragmenty. Książka jest też do kupienia w sklep.gry-online.pl. Wszelkie przejawy współpracy pomiędzy Beczkami a GOL-em rozpatrujcie jednak jako przejawy wzajemnej pomocy i kumpelstwa, a nie oficjalnych układów. Przy takich założeniach oczywiście zależy mi na szukaniu wsparcia i czytelników na łamach innych serwisów. W tym momencie patronat objęły serwisy gram.pl oraz polygamia.pl. Książka jest również sprzedawana w sklepie gram.pl w takiej samej cenie.

Gdzie szukać informacji o książce?

Najważniejszym źródłem zbierającym wszystkie newsy jest strona oficjalna: www.wybuchajacebeczki.pl. Bardziej luźne i bieżące ciekawostki znajdziecie za to na mojej stronie facebookowej.

Wybuchajace%20Beczki%20-%20strona%20oficjalna
Strona oficjalna

Na razie to tyle. Jeśli macie jakieś inne pytania - "walcie". Bądźcie jednak wyrozumiali, bo nie wszystko mogę powiedzieć od razu. Zbyt dużo jednak się naczytałem press releasów i przedprowadziłem zbyt dużo wywiadów, gdzie osoba pytana robiła taką zasłonę dymną, że nie wiadomo było o co chodzi - postaram się więc być dość konkretny. Miłego weekendu!

K. Gonciarz
7 maja 2011 - 13:50