Przegląd Wiadomości - weekend 11-12.06.2011 - Rock - 13 czerwca 2011

Przegląd Wiadomości - weekend 11-12.06.2011

Nad ostatecznym wyglądem newsowych przeglądów jeszcze muszę bez wątpienia popracować, a przede wszystkim nad jego rozmiarem. Zrobię to jednak stopniowo i małymi kroczkami. Tymczasem zapraszam do rzutu okiem na wiadomości z weekendu 11-12.06.2011.

Linki do pełnych wersji wiadomości:

Sniper: Ghost Warrior 2 - siedmiominutowy filmik z rozgrywki

Duke Nukem Forever po kilkunastu latach oczekiwania debiutuje w Polsce

Hitman: Absolution - pierwszy filmik z rozgrywki

Pierwsze screeny z Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress

Rock
13 czerwca 2011 - 09:49
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
13.06.2011 10:08
Scott P.
👍
Scott P.
100
Generał

Pierwsza sprawa to, jaka muzyka leciał w tle (czyżby RE 3) a druga musicie popracować nad nazwą. Przegląd wiadomości to takie Wii U zero inwencji twórczej. Może zorganizujecie konkurs na nazwę sprawdziło się przy naGRAniu może sprawdzi się tu.

13.06.2011 10:31
odpowiedz
KrzysiekPL
41
Pretorianin

Robisz konkurencje dla flesza z tvgry? :P Merytorycznie fajnie, ale czołówka mogłaby dawać jakieś informacje o zawartości bo to logo gameplaya w cale nie nasuwa skojarzeń że za chwile zobaczymy jakiś przegląd newsów. Druga rzecz którą dobrze by było poprawić to muzyka, w ogóle nie zachęca by słuchać dalej, pasowałaby może jak byś robił newsy ale do tvn24 a nie dla graczy.

13.06.2011 10:46
odpowiedz
daniels23
1
Junior

Materiał solidny, krótki, ciekawy.. Czołówka faktycznie mogłaby być lepsza, ale czy to jest aż tak ważne?? Rock - oby tak dalej :) Mi się podobało =)

13.06.2011 11:45
shooter190
odpowiedz
shooter190
55
Pretorianin

Mi się tam podobało :) jedyne co musisz zmienić to muzykę oraz ewentualnie formę newsów, bo w nich nie powinno być komentarza bo znaczy to że autor jest neutralny do tego co się wydarzyło. Ale wtedy może być materiał bardziej suchy i przypominający wiadomości w BBC więc ty wybieraj.

Przy wiadomości z DNF mogło by to wyglądać tak:
Duke Nukem Forever po 12 latach oczekiwaniach fanów księcia zadebiutował w piątek na całym świecie na komputery osobiste, konsole Xbox 360 i Playstation 3. Gra po tylu latach wyszła dzięki studiu Gearbox Software, którą grę dokończyło i złączyło w całość. Duke zbiera na całym świecie mieszane recenzje i nie uniknął wad, do których należy słaba oprawa graficzna z niewyraźnymi teksturami. Jednak czy gra odniosła sukces finansowy zobaczymy kiedy zostaną opublikowane wyniki finansowe. Fani w każdym bądź razie są chyba zadowoleni że gra w ogóle ujrzała światło dzienne po tylu latach oczekiwaniach.

13.06.2011 13:39
odpowiedz
KrzysiekPL
41
Pretorianin

Ja uważam że jeśli chce żeby te newsy były atrakcyjne to muszą być subiektywne i od pierwsze momentu budzić skojarzenia ze stylem Rocka, zawierać jego punkt widzenia (ale starać się by był wyważony) bo inaczej kto będzie chciał to oglądać? Taki też jest charakter gameplaya, że szukamy tu informacji z punktu widzenia różnych redaktorów. Suche profesjonalne newsy masz na GOLu.

13.06.2011 14:23
Harry M
odpowiedz
Harry M
150
Master czaszka

Taka sama opinia jak wtedy: super, ale przydałby się głos g40st'a bo ROCK'a oglądam codziennie ;P.

13.06.2011 15:28
👍
odpowiedz
Mint3r.
2
Junior

Spoko, mi się podoba

13.06.2011 15:54
Egzek
👍
odpowiedz
Egzek
44
Harbinger

"Flesz" TvGry nie ma szans ;] Wszystko świetnie, tylko tempo mogłoby być trochę lepsze.

19.06.2011 10:39
👍
odpowiedz
zanonimizowany777435
34
Senator

Idąc tropem moich przedmówców , którzy już wytknęli Ci drogi Rocku chociażdy najmniejsze błędy ;] powiem szczerze , że z częścią z nich się zgadzam , a z częścią nie. Mianowicie chodzi mi o to , że rzeczywiście zgadzam się z faktem , iż nazwa i czołówka nie informuje , o czym będzie filmik traktował i , czego widz może się po nagraniu spodziewać. Po drugie , co muszę innym czytelnikom przyznać, wydaje mi się , że muzyka w tle jest troszeczkę za mało dynamiczna i może sprawiać wrażenie ociężałej oraz skłaniającej do ponownego odejścia w krainę snów i marzeń ;] . Nie o to chodzi. Natomiast na pewno nie zgodzę się z tym , iż musiałbyś popracować nad głosem lub też prędkością komentowania materiałów. Moim zdaniem jest ona odpowiednia , Ty sprawiasz wrażenie opanowanego człowieka , który wie , co ma w zamiarze zrobić (przynajmniej ja mam takie odczucia :). Poza tym nie mówisz za szybko , ani też za wolno , gdyż widz spokojnie może zrozumieć każde wypowiadane słowo.Tyle odnośnie formuły.
Teraz czas na treść...
Sniper :Ghost Warrior okazał się niewypałem głównie za sprawą wymienionej przez Rocka piekielnie słabej AI i właśnie dlatego nie mam zbyt dużych oczekiwań odnośnie części drugiej. No , ale zawszo warto się pomylić , zwłaszcza jeżeli złorzeczy się grom :P

Hitman : Absolution wyleciał jak gołąb z kapelusza i jeszcze chyba nie do każdego dotarło , że naprawdę powstaje kolejna gra z serii. Mam nadzieję i po cichu wierzę , że gra okaże się hitem , gdyż mimo iż wielkim fanem produkcji opowiadających o przygodach agenta 47 nie jestem , zawsze prędzej czy później w którąś z części grałem. Nie inaczej na 100% stanie się z częścią o podtytule Absolution :)

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze