Oto spis treści Wybuchających Beczek! - K. Gonciarz - 25 czerwca 2011

Oto spis treści Wybuchających Beczek!

Wybuchaj%u0105ce%20Beczki%20-%20spis%20tre%u015Bci

"Wybuchające Beczki" wyjadą  do Was z magazynów już w najbliższą środę - dziś chciałbym zaprezentać spis treści tej książki.

Użytkownicy Twittera mogą pobrać klikając na przycisk systemu Pay with a Tweet - na Waszych feedach pojawi się wówczas notka informująca Waszych znajomych o książce. Dziękuję za pomoc!

Jeśli nie masz Twittera bądź nie chcesz używać tego systemu, tutaj znajduje się bezpośredni link do spisu: Wybuchające Beczki - spis treści.

Pamiętaj, że tylko zamawiając przed premierą w sklepie GRY-OnLine zapewniasz sobie możliwość zażyczenia sobie specjalnej dedykacji na swoim egzemplarzu - dla kogo tylko chcesz!

Na koniec dwa słówka o spisie:

Jak widzicie, postanowiłem dedykować tytuły rozdziałów grom, które spełniają szczególną rolę w strukturze książki oraz w branży gier w ogóle. Nie znaczy to jednak, że dany rozdział jest dedykowany tylko grom zaznaczonym w tytule – jest ona pewnym punktem wyjścia do dalszych rozważań. Jest to mój sposób na oddanie hołdu grom, które są szczególnie ważne z perspektywy „Wybuchających Beczek”

K. Gonciarz
25 czerwca 2011 - 09:55