? -> ja pytam Wy odpowiadacie #2 Skąd bierzecie pieniądze na gry? - barth89 - 22 października 2011

? -> ja pytam, Wy odpowiadacie #2 Skąd bierzecie pieniądze na gry?

Każdy z nas lubi proste i klarowne zasady. Właśnie to jest istotą "? - ja pytam, Wy odpowiadacie". Zadaję Wam jedno pytanie, które związane jest (w zdecydowanej większości) z tematyką gier wideo. Waszym zadaniem jest odpowiedź na to pytanie. Prawda, że proste? No to lecimy...

Jeżeli chcemy zagrać w grę to musimy włożyć do napędu płytę/ściągnąć grę ze Steama, Origin etc., zainstalować ją i wreszcie odpalić. Kolejność prawidłowa. Jednak wcześniej musimy zrobić coś jeszcze - kupić grę. A za co kupić? Za pieniądze. Z tym też wiąże się moje dzisiejsze pytanie do Was.

W zależności od wieku gracza pieniądze na gry mogą pochodzić z różnych źródeł. Młodsi z nas zapewne pieniądze na upatrzony tytuł odkładają z kieszonkowego. Starsi ciężko pracują, zarabiają i mogą sobie pozwolić na małą nagrodę. Być może są wśród nas i tacy, którzy w ogóle nie kupują gier, a grają jedynie w tytuły, które dostaną z okazji np. urodzin, imienin itp. A może są jeszcze jakieś inne sposoby na zostanie szczęśliwym posiadaczem gry?

Moje pytanie do Ciebie, drogi Graczu:

skąd bierzesz pieniądze na gry? 

Zachęcam też do odpowiadania na poprzednie pytania:

Zamawiacie pre-ordery? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

barth89
22 października 2011 - 12:26

Skąd bierzesz pieniądze na gry?

Z kieszonkowego 38,8 %

Zarabiam je 46,7 %

Nie kupuję gier, tylko je dostaję 3,5 %

Z innego źródła 8,4 %

Z innego źródła 2,7 %