? -> ja pytam Wy odpowiadacie #3 Trylogie czy osamotnione tytuły? - barth89 - 24 października 2011

? -> ja pytam, Wy odpowiadacie #3 Trylogie czy osamotnione tytuły?

Każdy z nas lubi proste i klarowne zasady. Właśnie to jest istotą "? -> ja pytam, Wy odpowiadacie". Zadaję Wam jedno pytanie, które związane jest (w zdecydowanej większości) z tematyką gier wideo. Waszym zadaniem jest odpowiedź na to pytanie. Prawda, że proste? No to lecimy...

Ludzie mają to do siebie, że przepadają za wkręcaniem się w różnego rodzaju serie czy tasiemce. Dotyczy to seriali, książek, filmów, ale także gier. Chodzi mi konkretnie o trylogie. Każda kolejna część wiąże się w jakiś sposób z poprzednią, zostawiając miejsce dla następnej (oczywiście poza trzecią). Ma to swoje zalety - opowiedziana historia pod wieloma względami jest bardzo rozbudowana, ciekawa i wciągająca, a my z wypiekami czekamy na kolejną część, by dowiedzieć się niedopowiedzianego. To jest jedna strona medalu.

Druga jest taka, że inni preferują gry, nazwijmy to, osamotnione, czyli pojedyncze tytuły nie będące którąś z części danej serii. Wolą po prostu przejść grę, dowiedzieć się wszystkiego, skończyć ją i mieć poczucie spełnienia, zamknięcia tematu, spójności opowiedzianej historii.

Moje pytanie do Ciebie, drogi Graczu:

wolisz trylogie czy osamotnione tytuły? 

Zachęcam też do odpowiadania na poprzednie pytania:

#2 Skąd bierzecie pieniądze na gry?

#1 Zamawiacie pre-ordery? 

barth89
24 października 2011 - 16:02

Wolisz trylogie czy osamotnione tytuły?

Trylogie 89,3 %

Osamotnione tytuły 10,7 %