Rzuć Linę #37 - wnętrze Amazona malowanie Portala i ładne obrazki - fsm - 8 grudnia 2011

Rzuć Linę #37 - wnętrze Amazona, malowanie Portala i ładne obrazki

Beznadziejny mamy grudzień (póki co), więc zapraszam do skorzystania z mojej skromnej odskoczni od rzeczywistości. Zbiór rzeczy wszelakich wyszukanych w odmętach światowej sieci staje otworem, a w nim: dziewucha ładnie maluje, dziewucha ładnie się bije, ktoś rysuje, inny ktoś robi fotki, a jeszcze inny ktoś animuje okładki komiksów. Dziwy, panie!

Wielka mozaika Star Wars: The Old Republic

To, co widzicie powyżej, to złożona z tysięcy wykonanych podczas beta-testów screenów mega-mozaika podkręcająca atmosferę przed premierą The Old Republic. Jak to z mozaikami bywa - jest lekko ściemniona, tym niemniej wygląda zacnie. Zajrzyjcie tutaj.

Animowane okładki komiksów

Powyżej jest okładka komiksu produkcji amerykańskiej. Pod tym linkiem schowana jest taka sama okładka oraz kilka innych - wszystkie w wersjach animowanych.

Piękne niebo

Niebo jest piekne. Piekne fotografie nieba są piękne. Seria pięknych fotografii nieba jest piękna. Eric Cahan zrobił mnóstwo ładnych fotek i wszystkie je umieścił tutaj. Fajna ta nasza planeta :)

Inspirowany Arkham City test bójki

Jest ciemno, jest szum, jest telepiąca się kamera. Ale jest też banda oprychów i jedna, bardzo zdolna dziewoja. Prawda?

50 dobrych / 50 złych

Czas na czadową grafikę. Robert Ball namaział dwie duże prace, na których uwiecznił rysunkowe wizerunki 50 najbardziej znanych dobrych i zlych bohaterów z wielu różnych opowieści. Co fajniejsze - można to kupić jako plakat lub koszulkę. Zajrzycie tutaj (blog autora) albo tutaj (jego flickr), albo tutaj (obie prace w pełnej okazałosci).

Portal 2 - przyspieszone malowanie

I wszystko jasne. Ładne to.

Wnętrze Amazona

Zamawiacie tysiące, setki tysięcy paczek od tego dostawcy. Z okazji zbliżających się świąt macie okazje zajrzeć za kulisy - oto jedna z największych hal koncernu mieszcząca się w Walii. A tutaj więcej fotek. Kto ogarnia?

Dorkly Bits - jak naprawdę Diablo zniszczył Tristram

fsm
8 grudnia 2011 - 09:50
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.12.2011 10:34
Kono.86
Kono.86
27
Pretorianin
Wideo

Jak zwykle super zestaw. Jeśli chodzi o malowanie/sztuki plastyczne to tutaj jest coś dla fanów serii Assassin's Creed: http://youtu.be/_8Zk9dfBgPg

08.12.2011 10:41
sekret_mnicha
odpowiedz
sekret_mnicha
212
fsm

GRYOnline.plTeam

Podziękował :) A asasynkowy obraz zacny - podobają mi się airbrushowe prace, głownie dlatego, że sam bym strasznie tak nie umiał :P

08.12.2011 15:06
Harry M
odpowiedz
Harry M
145
Master czaszka

Obraz z Star Wars prześwietny!! Animowane okładki rozwalają. Rysunki z Portala prześliczne. Hahahahahah Diablo mocarski!!

08.12.2011 19:41
odpowiedz
Kazioo
86
Senator

Wszystko poza mozaiką super.
Widziałem wiele ładnych, prawdziwych, niemodyfikowanych mozaik, a tutaj nałożono przezroczysty oryginalny obraz na screeny, żeby było w ogóle widać, co miał rzekomo przedstawiać.
Przybliżcie sobie tą mozaikę i zobaczcie jakie cienie są na tych obrazkach - dzięki tym cieniom coś z tego wyszło, w przeciwnym razie byłaby jedna wielka kupa.