Prosty sposób na darmowe bilety do kina Cinema City z Allegro - DogGhost - 10 grudnia 2011

Prosty sposób na darmowe bilety do kina Cinema City z Allegro

Pewnie większość z Was już słyszała o tej promocji, ale w związku z tym, że powoli dobiega końca, postanowiłem o niej przypomnieć. Jeszcze tylko do przyszłego czwartku (15 grudnia) macie szansę wygrać w serwisie Allegro darmowy bilet do kina Cinema City na dowolny seans. Zdobycie go wymaga zaledwie kilku chwil i z reguły udaje się to już za pierwszym razem - poniżej prezentuję najprostszy sposób na zwycięstwo… 

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy posiadać w pełni aktywne konto Allegro i min. 5 komentarzy. Codziennie o godzinie 10, 12, 14, 16 i 19 pierwsze 48 osób, które kliknie w odpowiedni baner otrzyma specjalny kod do okazania w kasie kina, ważny przez 6 miesięcy (max. do 17 maja).

W pierwszej kolejności synchronizujemy nasz zegar systemowy z serwerem vega.cbk.poznan.pl – wchodzimy w ustawienia czasu i godziny, zakładka Czas z Internetu i tam wpisujemy powyższy adres. Następnie logujemy się do mobilnej wersji serwisu (wcale nie trzeba przez telefon!) m.allegro.pl i wchodzimy na stronę http://m.allegro.pl/vouchers-sprawdz.html Kilka sekund przed jedną z podanych godzin zaczynamy klikać bez przerwy F5 (odśwież), do momentu aż pojawi się informacja o wygranej i voila! Teraz możecie wybrać się do kina na swój ulubiony film :)

Oczywiście najlepiej jest próbować swoich sił w godzinach mniej uczęszczanych, czyli np. w okolicach południa w dni powszednie, ale z reguły udaje się wygrać już za pierwszym podejściem. Pełny regulamin promocji znajdziecie tutaj. Uprzedzając Wasze pytania: niestety przysługuje tylko jeden bilet na konto ;)

DogGhost
10 grudnia 2011 - 09:16