Wirtualna Formuła 1 - preludium sezonu 2012 - Padok WF1 - 2 marca 2012

Wirtualna Formuła 1 - preludium sezonu 2012

Po ponad 3 miesiącach przerwy Wirtualna Formuła 1 – zdecydowanie najszybsza zabawa, której patronuje Gameplay.pl – wraca na tory! Nowy sezon startuje już 18 marca w Australii na obiekcie Albert Park. Miło nam zakomunikować, że do dzisiaj swój udział potwierdziło aż 21 zawodników. Biorąc pod uwagę fakt, że ze stawki odeszło kilku doświadczonych kierowców (m.in. mistrz z zeszłego roku Bioly74) wynik ten każe sugerować, że kolejna odsłona będzie przynajmniej tak samo pasjonująca jak poprzednia.

 

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ W ZESZŁYM SEZONIE:

Składy zespołów zostaną podane w przyszłym tygodniu, gdyż kilka ekip wciąż kompletuje zawodników na pierwsze wyścigi. Pewnym poprawkom poddany zostanie również mod do gry rFactor, na którym będziemy bazować. Postanowiliśmy skorzystać z publicznego projektu o nazwie RFT 2011 autorstwa grupy Sompir. Niezbędne okazały się pewne zmiany, które wprowadził nasz utalentowany inżynier (i jednocześnie zawodnik) sikham. Aplikacja jest wciąż testowana i jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił – zapraszam do specjalnego wątku na forum Gry-OnLine.

Tymczasem poniżej znajdziecie zdjęcia z pierwszych testów na torze Jerez. Zachęcam również do śledzenia profilu WF1 na Gameplayu, gdyż to właśnie na nim publikowane będą wszystkie wyniki sezonu 2012. Oczekujcie dalszych szczegółów w najbliższych dniach!

 

 

 

 

 

Padok WF1
2 marca 2012 - 13:51